U-19. 12 тур. Колос - Динамо - 4:3!

Колос U-19

27.10.2023

У матчі 12-го туру юнаки "Колоса" здобули вольову перемогу над київським "Динамо" 4:3 у дуже видовищному матчі!

В першій половині кияни відкрили рахунок на 30-й хвилині завдяки вдалій грі на другому поверсі Матвія Пономаренка. Перед самою перервою Артем Гусол мав шанс зрівняти рахунок, але пробив у голкіпера столичних В'ячеслава Суркіса.

А одразу по перерві наші протягом двох хвилин забили двічі і вийшли вперед 2:1. На 49-й хвилині В'ячеслав Суркіс відбив перед собою м'яч після удару Нікіти Зегрюка, а Гусол вправно зіграв на добиванні. А за пару хвилин після жахливої помилки голкіпера "Динамо" наш форвард Віктор Тригуб заніс м'яч у порожні ворота.

Динамівці пішли відіграватися і через п'ять хвилин заробили пенальті - Пономаренко оформив дубль, 2:2. А на 70-й хвилині Назар Янчишин після прострілу з правого флангу знову вивів "Динамо" вперед.

Але у нас був свій джокер - Гусол. На 70-й хвилині Артем прорвався лівим флангом і пробив у ближній кут голкіпера динамівців - 3:3. А на 82-й хвилині Гусол виконав штрафний удар, Суркіс пішов на перехоплення, але втратив позицію і примудрився пропустити м'яч у власні ворота!

4:3 - "Колос" після дванадцятого туру набирає 17 очок та піднімається на сьому сходинку в турнірній таблиці. В наступному турі хлопці Олександра Поздєєва зіграють на виїзді проти юнаків "ЛНЗ".