Наступна новина

УПЛ. 3 тур. Чорноморець - Колос - 1:0

Колос

16.08.2024

У матчі 3-го туру Української Прем'єр Ліги VBET сезону 2024/2025 наш "Колос" поступився в Одесі "Чорноморцю" 0:1.

Наші розпочали активно і вже на третій хвилині створили момент - після передачі Гітіса Паулаускаса вище воріт пробив Владислав Велетень.

Надалі гра вирівнялася і на 35-й хвилині господарі відкрили рахунок. Після передачі Кіріла Попова ковалівські ворота вразив Олексій Хобленко.

Вже за три хвилини наші могли відігратися, але голкіпер моряків Рудько зробив сейв після удару Гагнідзе впритул. А вже під завісу першого тайму свою нагоду для взяття воріт мав Алефіренко, проте його удар прийшовся вище поперечини.

У другому таймі наші мали територіальну перевагу, наприкінці гри "Чорноморець" вже відверто грав на відбій, але врятувати поєдинок хлопцям Олександра Поздєєва не вдалося.

Наступна гра - кубкова. 21 серпня зіграємо в Ковалівці проти "Оболоні", а 26 серпня в межах 4-го туру УПЛ вдома прийматиме "Верес".