УПЛ. 2 тур. Колос - Інгулець - 0:0

10.08.2024

У матчі 2-го туру Української Прем’єр-Ліги VBET "Колос" та "Інгулець" зіграли у Ковалівці внічию 0:0.

На початку гри наші захопили ініціативу, і притисли гостей до воріт, результатом чого став епізод на 15-й хвилині з фолом проти Велетня і ударом повз ворота Цурікова. Арбітр ВАР довго передивлявся цей момент, і коли всі думали, що може бути призначений пенальті, рефері у підсумку зафіксував офсайд.

Надалі гра вирівнялася, а наприкінці першого тайму Волохатий потужно пробив у девʼятку наших воріт, проте шикарний сейв здійснив голкіпер "Колоса" Іван Пахолюк!

На початку другої половини Волохатий мав стовідсотковий шанс, але не влучив по мʼячу після прострілу з лівого флангу - надалі був рикошет від Цурікова, але мʼяч покотився біля стійки воріт. Ще один момент у гостей стався на 60-й хвилині, коли Бурда виніс мʼяч з порожніх воріт після удару Козака.

А ковалівці повинні були забивати на 80-й хвилині, але Дмитро Топалов після чудового пасу Цурікова не влучив у порожні ворота із забійної позиції!

В компенсований час травму зазнав Валерій Лучкевич, якого замінив Єгор Поправка, дебютувавши тим самим в УПЛ.

0:0 - "Колос" після двох турів набрав два очки, а в наступному турі зіграє в Одесі проти "Чорноморця".