Назад

Наступна новина

Вишняк та Безбородько в номінації тренер та гравець!

Колос

19.09.2022

Традиційно Українська Прем’єр-Ліга проводить голосування, за підсумком яких визначаються найкращий футболіст і тренер Чемпіонату України за підсумком місяця.

Цього сезону УПЛ співпрацює з компанією VBET. На першому етапі ми опитали топові спортивні сайти України (football.ua, ua.tribuna.com, sport.ua, fanday.net, footboom.com), кожен із яких назвав по п’ять претендентів в обох номінаціях. Після підрахунку голосів ми вивели п’ятірки найкращих футболістів і тренерів VBET Ліги серпня-вересня сезону 2022/23 років.

Отже, за підсумком опитування спортивних сайтів, у голосуванні за топ-футболіста візьмуть участь: Олександр Піхальонок («Дніпро-1»), Андрій Цуріков («Олександрія»), Дмитро Непогодов («Чорноморець»), Денис Безбородько («Зоря» + «Колос»), Дмитро Кльоц («Верес»).

У голосуванні за топ-наставника беруть участь: Олександр Кучер («Дніпро-1»), Валерій Кривенцов («Металіст 1925»), Патрік ван Леувен («Зоря»), Ярослав Вишняк («Колос»), Юрій Вірт («Верес»).

Тепер усі бажаючі зможуть віддати голос за гравця і тренера, яких вони вважають найкращими у серпні-вересні. Голосування триватиме до 13:00 понеділка, 26 вересня.

Голосування за найкращого тренера місяця ТУТ.

Голосування за найкращого гравця місяця ТУТ.

 

upl.ua