«Колос»: 25.Волинець-к, 15.Чорноморець, 3.Гончаренко, 44.Чоботенко, 17.Кравченко, 90.Богданов (48.Криворучко, 81), 14.Мілько-к, 69.Ільїн (8.Велетень, 81), 10.Оріховський (9.Смирний, 68), 47.Мякушко (50.Болбат, 68), 7.Лисенко (22.Безбородько, 52).
Запасні: 33.Маханьков, 72.Фесюн, 21.Новак, 35.Золотов, 24.Зозуля, 11.Ісаєнко, 23.Попов.

«Металіст 1925»: 37.Мозіль, 29.Жичіков, 30.Безуглий, 17.Курило, 2.Капінус, 8.Мартинюк, 21.Бичек, 28.Габі-к, 27.Кравченко, 11.Ременюк (15.Абдулаєв, 64), 79.Чирук (22.Дмитренко, 64).
Запасні: 1.Сидоренко, 48.Кияшко, 3.Є.Ткачук, 4.Коваленко, 5.Рудавський, 23.Шершень, 69.Потімков, 6.Вачіберадзе, 19.А.Ткачук, 33.Ігор Енріке.

Асистенти арбітра: Михайло, Юхименко, Євген Гашков
Четвертий арбітр: Олександр Кальонов
Спостерігач арбітражу: Олег Деревінський
Делегат: Геннадій Прокопович

Ця гра була кврай важливою для нашої команди, з огляду на минуле та майбутнє. В минулому - мали 4 гри (1 перемога, 2 поразки і нічія) та всього один забитий м'яч. В майбутньому - безумовно важка на виїзді проти "Інгульця", а потім дві домашні гри проти "Зорі" та "Шахтаря". Графік, безумовно, важкий і тому було вкрай важливо сьогодні перемогти і бажано впевнено.
Команда Ярослава Вишняка з обома пунктами впоралась на відмінно. Вже на старті матчу соло Мякушка лівим флангом завершилось навісом до штрафного, де Оріховський майстерно пробив зльоту в один дотик з недуже зручної позиції - 1:0.

Гості мали нагоду аби зрівняти рахунок на 19-й хвилині, але Бичік трохи не встиг на хороший простріл від партнера. Певно, це було й все по гольовим епізодам біля воріт Волинця, що зміг запропонувати "Металіст 1925" "Колосу" у цій грі.
Натомість ковалівці не зупинялись після забитого голу, а невпинно шукали та створювали моменти біля чужих воріт. На 25-й хвилині Мякушко міг оформити другий асист у цій грі, а Лисенко - гол, якби Володимир трохи не заліз у офсайд.
Але активний у цій грі Лисенко без гольової дії з поля не пішов. Спочатку він завдав небезпечного удару, який було заблоковано, а на добиванні скинув м'яч головою на Оріховського і Павло класно розібрався в ситуації, пробивши з розвороту не сильно, але точно та підступно для Мозиля - 2:0.
Гра фактично була закрита вже на 64-й хвилині, коли Денис Безбородько, який вийшов на заміну "прошив" кіпера ударом в ближній кут і м'яч залетів останньому поміж ніг в сітку воріт. І в цьому епізоді не обійшлося без продуктивних індивідуальних дій Сергія Мякушка, який власне і протягнув самотужки цей м'яч до штрафної суперника та віддав гольову передачу на Безбородька - 3:0.
Під шалену зливу, яка розпочалась в Коалівці приблизно в середині другого тайму, "Колосу" вдало захищався та контратакував. Але рахунок у цій грі більше не змінився, проте більшого сьогодні нашій команді було й не потрібно.
Впевнена перемога "Колосу", як по грі так і по рахунку. До речі, в цьому сезоні вперше наша команда забила у ворота суперників три голи. І тепер в хорошому настрої команда буде готуватись до виїзду в Петрово, де зіграє з "Інгульцем" вже 14-го квітня.