Жінки. 4 тур ІІ етапу. Ворскла - Колос - 6:0

ЖФК Колос

18.04.2024

У матчі 4-го туру ІІ етапу Вищої ліги дівчата "Колоса" поступилися у Полтаві "Ворсклі" 0:6.

Господарки почали гру дуже потужно і вже на сьомій хвилині вигравали у два м'ячі. Спочатку відзначилася Яна Калініна, а згодом Вероніка Андрухів. У середині тайму Андрухів могутнім ударом у дев'ятку наших воріт збільшила перевагу полтавчанок; а за п'ять хвилин Вероніка, закинувши м'яч за комірець нашій голкіперці Маріни Дуднік, оформила хет-трик. Перед самою перервою Ніколь Козлова забила п'ятий м'яч у ворота "Колоса".

У другому таймі ковалівські футболістки у захисті діяли більш злагоджено, але все ж таки пропустили. На 75-й хвилині Вікторія Радіонова, яка незадовго до цього вийшла на заміну, реалізувала вихід сам-на-сам із Маріною Дуднік.

6:0 - "Ворскла" продовжує лідирувати у чемпіонаті, а у "Колоса" залишився 31 бал в турнірній таблиці. Наша команда посідає третю сходинку, а наступну гру проведе вдома - 23 квітня приймаємо "Ладомир".

Чемпонат України серед жіночих команд. Сезон 2023/2024. Вища ліга, Другий етап. 4-й тур.
18.04.2024; м.Полтава, стадіон “Ворскла ім.О.Бутовського". 12:00

«Ворскла» (Полтава) - «Колос» (Ковалівка) - 6:0 (5:0)
Голи: Я.Калініна (4), В.Андрухів (7, 26, 31), Н.Козлова (43), В.Радіонова (75)

ЖФК «Ворскла»: Самсон, Войт, Подольська, Котик (Савка, 65), Шайнюк, Осіпян (Давиденко, 79), Петрик (Котяш, 46), Андрухів, Козлова, Калініна (к) (Кумеда, 46), Кравчук (Радіонова, 65)
Головна тренерка - Наталія Зінченко

"Колос": Дуднік - Вороніна, Краснобородько (Кадира, 79), Купʼяк, Іванишин (к) (Немець, 46), Китаєва, Когут, Куніна Н. (Сербук, 63), Куніна Л, Майбородіна, Остапів (Федоренко, 50)
Запас: Саніна, Сахно, Н.Ковальчук, Соломаха