Жінки. Кубок. Кривбас - Колос - 2:1 д.ч.

ЖФК Колос

11.11.2023

В півфіналі жіночого Кубку України "Колос" поступився у гостях "Кривбасу" 1:2 у доданий час та припинив боротьбу за трофей.

Початок поєдинку затримався на дві з половиною години через масштабну повітряну тривогу, але все ж таки відбувся.

Рахунок у грі відкрили господарки поля - на 15-й хвилині Ольга Басанська вразила ворота Маріни Дуднік прямим ударом з кутового - 1:0.

Але наші дівчата відповіли за дванадцять хвилин. Надія Куніна накрутила кількох суперниць на правому фланзі та зробила простріл на Майбородіну. Ірина влучним ударом під стійку воріт зрівняла результат - 1:1.

Гра рівних команд завершилася внічию в основний час та перейшла в екстра-тайм. На 7-й хвилині першого доданого тайму рокову помилку здійснила Маріна Дуднік. Після верхової подачі Басанської голкіперка "Колоса" випустила м'яч з рук, і цим скористалася Віолета Тян, яка вразила наші ворота - 2:1.

В іншому півфінальному матчі "Ворскла" перемогла "Дніпро-1" з рахунком 5:1 і тепер у фінальному поєдинку 25 листопада "Кривбас" та "Ворскла" визначать володаря Кубка України сезону 2023.

Жінки. Кубок України 2023. 1/2 фіналу (з одного матчу)
11.11.2023. м.Кривий Ріг; стадіон “Спарта”, 14:00

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Колос» (Ковалівка) – 2:1 д.ч. (1:1, 0:0, 1:0, 0:0)
Голи: О.Басанська (15), В.Тян (97) - І.Майбородіна (28)

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 2. Фату Кулібалі, 99. Леся Ольхова, 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська (15. Анна Іванова, 102), 99. Даяна Семків (к), 33. Крістіне Алексанян, 18. Анна Авраменко (27. Синтія Мусунгу, 69), 7. Віолета Тян, 88. Діана Бєлякова, 10. Поліна Янчук (11. Анна Стєкольщикова, 114)
Запас: 23. Жу Менгді, 31. Вікторія Петровець, 6. Любов Мозга, 17. Анастасія Жигадло
В. о. головного тренера - Костянтин Фролов

ЖФК «Колос» (Ковалівка): 1. Маріна Дуднік, 28. Софія Соломаха, 4. Дарина Краснобородько, 14. Соломія Купʼяк, 10. Марʼяна Іванишин (к), 16. Анастасія Вороніна, 25. Світлана Когут, 7. Ірина Майбородіна, 22. Надія Куніна, 99. Ангеліна Федоренко, 11. Ліліана Сербук (9. Дарʼя Борисюк, 103)
Запас: 31. Ірина Саніна, 12. Світлана Сахно, 33. Вікторія Скоцик, 17. Дарина Січкаренко, 3. Надія Ковальчук
Головна тренерка - Людмила Покотило

Арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро)
Асистенти арбітра: Ірина Голіяк (Миколаївська область), Олександра Лещенко (Запоріжжя)
Четвертий арбітр: Олексій Гавеля (Кривий Ріг)
Спостерігач арбітражу: Оксана Єрмакова (Полтава)
Делегат УАФ: Ярослав Деревʼянко (Дніпро)