Наступна новина

Жінки. Ліга чемпіонів. Аякс - Колос - 4:1 (додатковий час)

ЖФК Колос

04.09.2024

Жіноча команда "Колос" дебютувала у Лізі чемпіонів УЄФА, поступившись у 1-му кваліфікаційному раунді амстердамському "Аяксу" 1:4 в додатковий час.

В першому таймі наші дівчата шокували іменитих суперниць - на 26-й хвилині після дальнього пасу від Даяни Семків перший історичний гол ЖФК "Колос" у єврокубках провела Віолета Тян.

У другому таймі голландки додали і зрівняли результат - на 65-й хвилині Хукстра головою вразила ворота Дарʼі Келюшик після навісу з правого флангу.

Гра перейшла в екстра-тайм, де досвідчені футболістки "Аякса" реалізували свої моменти та тричі змусили капітулювати наш захист.

1:4 - ми поступаємося у дебюті головного єврокубкового турніру, але за гру наших дівчат всім вболівальникам аж ніяк не повинно бути соромно!

Жінки. Ліга чемпіонів УЄФА. Сезон 2024/2025
1-й кваліфікаційний раунд. Данія, стадіон "Брондбю". 04.09.2024; 15:00

"Аякс" (Амстердам, Нідерланди) - "Колос" (Ковалівка, Україна) - 4:1 (0:1, 1:0, 1:0, 2:0) - додатковий час
Голи: Хукстра (65), Кекелаар (96), ван Коппен (109), Сабайо (113) - В.Тян (26)

ЖФК "Колос": Келюшик - Купʼяк, Іванишин /К/ (Сербук, 98), Вороніна (Соломаха, 114), Китаєва - Куніна Л. (Немець, 114), Семків, Когут, Андрухів, Куніна Н. (Остапів, 64; Федоренко, 91), Тян (Майбородіна, 64)
Запас: Саніна, Сахно, Краснобородько