15 тур: «Колос» перемагає «Десну» 1-0! У Сітчінави дебютний гол!

21.11.2021

Нарешті! Після серії неприємних результатів у чемпіонаті та кубку України "Колос" здобув перемогу! У 15-му турі VBET Ліги наші перемогли у Чернігові "Десну" 1:0 завдяки дебютному голу Нікі Сітчінави після пасу Олександра Чорноморця!

Перший тайм проходив у рваному темпі, де «Десна» володіла териториальною перевагою, а ковалівці шукали вільні зони на контратаках.

«Колос», діючи на виїзді, передбачувано обрав контратакувальну тактику; а ось чернігівці, які зазвичай грають у схожій манері, відчували труднощі зі зламуванням насиченої оборони наших хлопців.

По перерві швидкості на полі зросли, й значний шмат ігрового часу колективи грали без середини поля. Чернігівці дуже оперативно могли відкрити рахунок – і зробили це, однак із офсайду. Після цього господарі поля опинились у меншості після вилучення Євгена Селіна, й ковалівцям знадобилося 15 хвилин, аби скористатися цим і вийти вперед. Ніка Сітчінава провів свій перший гол за "Колос" у нинішньому сезоні після передачі Олександра Чорноморця, і приніс перемогу нашій команді. Так, футболісти «Десни» майже безперервно атакували наприкінці гри. Втім, принаймні, зрівняти рахунок так і не зуміли. А наша команда здобула перемогу після п'яти поразок поспіль (чотирьох у чемпіонаті і однієї у кубку). Окрім цього, хлопці Ярослава Вишняка привітали перемогою всіх наших вболівальників із Днем працівника сільського господарства!

Після 12-го туру у ковалівців 14 набраних очок і десята сходинка в турнірній таблиці. Наступний матч - у середу, 24 листопада, на виїзді проти "Миная". Це перенесена гра 3-го туру VBET Ліги.