"Десна" - "Колос" 0:1. Текстова трансляція

21.11.2021

Шановні вболівальники! Вашій увазі текстова трансляція матчу 15-го туру VBET Ліги "Десна" (Чернігів) - "Колос" (Ковалівка)

18:30 - "Колос" прибув на стадіон ім.Ю.Гагаріна у Чернігові, де о 19:30 пролунає стартовий свисток матчу.

Склади команд на цей матч:

"Десна": 72.Литовка, 3.Сафронов, 4.Цимбплюк, 7.Болбат, 8.Домбровський, 9.Арвеладзе, 10.Тотовицький (к), 17.Завійський, 20.Безбородько, 33.Селін, 80.Юрченко.

Запансі: 1.Сидоренко, 5.Масалов, 6.Ковтун, 11.Калітвінцев, 15.Волошин, 16.Белич, 28.Будківській, 77.Дегтярьов, 90.Шевцов.

Головний тренер - Олександр Рябоконь.

"Колос": 25.Волинець, 33.Золотов, 21.Новак, 5.Петров, 15.Чорноморець, 14.Мілько (к), 99.Задоя, 90.Богданов, 20.Чурко, 19.Ренан, 69.Ільїн.

Запасні: 72.Фесюн, 22.Павловець, 6.Нгамба, 19.Костишин, 9.Дієго, 2.Ром, 49.Сітчінава, 11.Нурієв.

***

19:20 - гравці "Колосу" завершили передматчеву розминку та пішли у роздягальню готуватись безпосередньо до гри

19:30 - стартовий свисток матчу пролунав

3хв - господарі з перших хвилин взяли м'яч під свій контроль. "Колос" відійшов у позиційну оборону.

7хв - перше загострення біля воріт Волинця, але удар гравця "Десни" був повз ворота.

11хв - "Десна" проводить чергову атаку, але навіс Болбата з правого флангу був дуже не точним.

12хв - Цимбалюк класно пробив головою після подачі кутового, але Волинець витягнув м'яч з-під пореченини. Це був перший гольовий момент у цьому матчі. Нажаль, створили його господарі.

14хв - Арвеладзе здійснив сольний прохід лівим флангом, увійшов до штрафного майданчику та пробив вище воріт. "Колос" поки що голкіпера суперника не турбував.

17хв - Євген Задоя отримує жовту картку за відмашку у боротьбі із суперником в центрі поля.

20хв - жовтку картку отримує і Кирило Петров за зрив потенційно небезпечної атаки суперника.

24хв - Андрій Богданов за відмашку у боротьбі з суперником в центрі поля отриму жовту картку.

27хв - Чурко виконав непогану подачу до штрафного майданчика, але першим на м'ячі був кіпер "Десни".

28хв - "Колос" отримує четверту жовту картку, цього разу її володарем став Ніколай Золотов.

29хв - Тотовицький зі штрафного пробив у стінку, а на добиванні м'яч після його удару пройшов поруч зі стійкою. Волинець контролював ситуацію.

31хв - Чурко запустив у прорив Ренана, проте Литовка вчасно залишив ворота і був першим на м'ячі біля лінії штрафного майданчику.

42хв - "Колос" заробив перший кутовий на правлму фланзі. Богданов виконав навіс - фол в атаці зафіксував рефері.

45хв - Безбородько отримує жовту картку у боротьбі проти Волинця за грубу гру у воротарському майданчику.

Перший тайм завершено - 0:0.

46хв - Другий тайм розпочався. Замін у складах команд немає.

47хв - Ільїн трішки не встиг на навіс з лівого флангу - було небезпечно біля воріт "Десни".

48хв - Волинець здійснив суперсейв після небезпечного удару Юрченка, на добиванні першим був Безбородько, але його гол не був зарахований через положення поза грою.

53хв - Євген Селін ("Десна") отримує ЧЕРВОНУ картку за фол проти Ільїна, який мав би вийти сам на сам з Литовкою.

54хв - Ренан пробиває дуже високо зі штрафного з дуже класної точки, коли до лінії воріт штрафного майданчика було менше метра.

56хв - Подвійна заміна у складі "Колосу". Поле залишили Новак та Ренан, замість них вийшли Павловець та Сітчінава.

62хв - Класний навіс з лівого флангу на Ільїна, але і цього разу Олег не дістався до м'яча та завдати удару по воротам суперника.

67хв - ГОООООЛ! Ніка Сітчінава забиває перший м'яч у цій грі та свій перший гол за "Колос" у офіційних матчах.

68хв - Заміна у "Колосі". Замісь Євгена Задої на поле вийшов Денис Костшин.

76хв - Тотовицький здійснив класний прохід лівим флангом, проте схибив у вирішальному ударі. Це був реальний шанс для "Десни" зрівняти рахунок, але м'яч пролетів повз дальню стійку воріт.

79хв - Подвійна заміна у "Десни". Поле залишили Арвеладзе та Юрченко. Замість них вийшли Масалов та Дегтярьов.

81хв - Замість Чурко у складі "Колосу" на поле виходить Дієго Сілва.

84хв - Заміна у "Десні". Замість Безбродька вийшов Будківський.

84хв - Черговий сейв Євгена Волинця, який безумовно є кращим гравцем цього матчу у складах обох команд. Він вкотре не дозволив супернику забити гол.

88хв - Навіс зі штрафного до карного майданчику "Колосу" - Волинець грає надійно і забирає м'яч до своїх рук.

90хв - "Десна" заробила право на небезпечний штрафний, на щастя, удар Тотовицького був вище воріт.

Арбітр компенсував 3 хвилини.

90+2 - Дієго отримав пряму ЧЕРВОНУ картку на фол проти суперника, зриваючи небезпечну другу хвилю атаки "Десни".

Лунає фінальний свисток - "Колос" здобуває перемогу! Вітаємо вболівальників! Дякуємо за підтримку!

Матч завершено. "Десна" - "Колос" 0:1.