2 тур УПЛ: «Колос» вдома переміг «Металіст 1925» - 1:0!

30.07.2021

Матч розпочався без розвідки, команди швидко рухали м’яч, відповідаючи атакою на атаку. На четвертій хвилині Матія Ром виконав небезпечну передачу з правого флангу, а голкіпер харків'ян Денис Сидоренко з другої спроби зафіксував м'яч. Гості відповіли - Батюшин прорвався по центру, але Саків вибив м'яч на кутовий. Згодом відбувся перший удар у площину воріт від ковалівців - Нурієв пробив із середньої дистанції, а Сидоренко зреагував і забрав м'яч.

Далі було вже небезпечно біля наших воріт. Батюшин відкрився і перекинув м'яч над Волинцем, проте підстрахував Петров - Кирило вибив м'яч в аут. На 13-ій хвилині гості створили дуже хороший момент - після подачі з кутового Фабіньо головою пробив повз ворота. У відповідь був удар від Лисенка метрів з двадцяти - вище воріт. А у середині першої половини ковалівці виконали три поспіль кутових. Після другої подачі пробивав головою Петров, а після третьої - Гавриш. На жаль, повз ворота.

Далі ще одну небезпеку створив Петров. Після подачі з кутового і рикошету, зльоту пробивав наш захисник, а м'яч пролетів поруч зі стійкою! На 38-ій хвилині після подачі з кутового Володимир Лисенко пробивав головою - вище воріт. У підсумку «Колос» володів територіальною перевагою, проте забити ніяк не вдавалося.

По перерві харків’яни вирівняли гру, але гостріше атакували ковалівці. Костишин заробив штрафний біля лінії карного майданчику гостей. Богданов покотив м'яч - Чурко пробив і заробив кутовий. А потім був могутній удар від Богданова, після якого Сидоренко кулаками зробив сейв. Одразу ж Костишин красиво закрутив м'яч - голкіпер гостей забрав м'ячик у руки.

А ось на 71-ій хвилині відбулася доленосна заміна у «Колоса». Замість В’ячеслава Чурка та Володимира Лисенка вийшли Олег Ільїн та Ніка Сітчінава. І саме Ільїн разом із Денисом Костишиним за дві хвилини розіграли гольову атаку – Ільїн зробив простріл, а Костишин-молодший здорово переправив м’яч у сітку – 1:0.

Після пропущенного голу гості активізувалися, але наші надійно тримали оборону, хоча все ж таки якісь непогані нагоди «Металіст 1925» створював. Тим не менш, «Колос» міг подвоїти перевагу наприкінці гри – Сітчінава мав забивати, закрутивши м'яч у дальній кут, на жаль поруч зі стійкою.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу команди Руслана Костишина – після другого туру ми набрали чотири очки. Наступна гра – 5 серпня на стадіоні «Колос» в кваліфікації Ліги Конференцій УЄФА проти «Шахтаря» з Казахстану. На позитивній ноті готуємося до першого історичного єврокубкового матчу у Ковалівці!