VBET Кубок України. 1/32 фіналу. Колос - Оболонь - 0:0 (серія пенальті - 4:5)

21.08.2024

В третьому раунді Кубка України 24/25 "Колос" прикро поступився в серії пенальті "Оболоні".

Основний час гри завершився внічию 0:0, у екстра-таймах команди голів також не забивали і все вирішилося у серії пенальті.

Спочатку схибив наш півзахисник Ніка Гагнідзе, який влучив у поперечину. Але при рахунку 3-4 Карась пробив повз ворота Мисака. Безбородько зрівняв рахунок у серії - 4:4, проте, коли "Оболонь" вийшла вперед, Олег Криворучко наступним ударом влучив у стійку воріт.

На превеликий жаль наша команда залишає турнір після стартового матчу.

Окремо відзначимо нашого голкіпера Романа Мисака, який провів перший офіційний матч за "Колос" та відстояв у дебютному поєдинку "на сухо" 120 хвилин ігрового часу.

VBET Кубок України. Сезон 2024/2025. Третій попередній раунд (1/32 фіналу)

с.Ковалівка, Київська обл.; стадіон "Колос", 21.08.2024, 17:00

Колос - Оболонь - 0:0 (о.ч.), 0:0 (д.ч.), 4:5 - серія пенальті

Колос: Мисак - Поправка, Бурда, Бондаренко, Цуріков — Демченко, Оріховський (Криворучко, 72), Ільїн (Салабай, 91), Гагнідзе, Велетень (Алефіренко, 60ʼ) - Паулаускас (Безбородько, 60ʼ)
Запасні: Пахолюк, Горох, Кукош, Шершень, Бойко
Головний тренер - Олександр Поздєєв

Оболонь: Федорівський - Мединський, Дубко, Курко (Лук’янчук, 100'), Грисьо (Чернов, 90'), Мороз (Приймак, 84'), Черненко (Теслюк, 69'), Вітенчук, Груша (Карась, 61'), Блізніченко, Суханов (Тарануха, 69')
Запасні: Рибка, Марченко, Лях, Осман