Назад

Наступна новина

Сергій Кузнецов: «Наразі ми не можемо на рівних боротися із «Дніпром-1»

Колос

17.10.2021

Виконуючий обов’язки головного тренера «Колоса» Сергій Кузнецов прокоментував підсумок матчу 11-го туру проти "Дніпра-1" (0-2):

- Для нас це була цілком заслужена поразка. Сьогоднішній матч ми провели погано і у подальшому будемо робити серйозні висновки по цій грі. Це все що можна сказати.

Що саме у вас сьогодні пішло не так?

- Нажаль, у нас весь цей сезон, від першого матчу і до сьогоднішньої зустрічі, – все у нас йде не так. Ми намагаємося із цим всім розібратися і виправити ситуацію. Моментами у нас виходить краще і ми починаємо демонструвати непогану гру, але такі матчі, як сьогоднішній, нам повністю не вдаються. Повторюся, що ми будемо робити з цього певні висновки і приймати якісь заходи.

- Яким вибачите шлях виходу з кризи?

- Все ж таки деякий прогрес є, і ми поступово виповзаємо з того стану, що у нас був. Але на сьогоднішній момент ми не в змозі боротися із «Дніпром-1» ні рівних, і гра це показала. Були різні періоди у невеликій історії «Колоса», і були у нас тут хороші ігри. Але зараз час дещо інший. Сьогодні «Колос» явно слабше себе минулорічного зразка, і це усім зрозуміло, і нам у том числі. Але вважаю, що у клуба є ресурси і розуміння, як виправити цю ситуацію, щоб «Колос» знову повернувся до того стану, який був у команди два останніх роки.

Джерело: СК "Дніпро-1" (Дніпро)