U-19. 7 тур. Колос - Зоря - 6:4!

Колос U-19

22.09.2024

У неділю, 22 вересня, наша юнацька команда "Колос" U-19 провела домашню гру 7-го туру проти юнаків "Зорі".

Наші дуже активно розпочали і вже на другій хвилині Данііл Денисенко після подачі кутового відкрив рахунок. У середині першого тайму шедевр створив Роман Кузик, який подвоїв перевагу - 2:0.

Але гості ще до перерви зрівняли результат. Спочатку забив найкращий бомбардир "Зорі" Федір Задорожний, а в компенсований час стався автогол нашого захисника Іллі Кокори.

На 65-й хвилині Володимир Чернецький вивів луганську команду вперед, але ковалівці додали і забили чотири мʼячі поспіль. Причому, два наступні голи провели футболісти, які вийшли на заміну - спочатку після передачі Нікіти Зегрюка відзначився Максим Калінкін, а за кілька хвилин забив і сам Зегрюк.

Далі знову шедевр після індивідуального проходу створив Роман Кузик, а в компенсований час відзначився ще один гравець, який вийшов на заміну - Назар Куделя. Гол на останніх секундах від Максима Дубини зіпсувати настрій ковалівцям не зміг.

Після сьомого туру "Колос" набрав 17 очок та розташувався на третій сходинці турнірної таблиці. У 8-му турі за тиждень зіграємо у Львові проти юнаків "Руха".