U-19. Колос - Дніпро-1 - 1:0

Колос U-19

30.03.2024

У матчі 22-го туру Чемпіонату U-19 (сезон 2023/2024) наш "Колос" мінімально переграв "Дніпро-1" з рахунком 1:0, хоча міг забити набагато більше.

У першому таймі ковалівці мали беззаперечну перевагу над гостями, створивши кілька моментів - могли забивати Артем Гусол та Владислав Канаєв після кутового. А гол наші створили на 39-й хвилині. Єгор Поправка відібрав мʼяч на фланзі, далі Олег Криворучко видав ідеальну передачу на Денисенка, а Данііл красивим ударом влучив у нижній кут - 1:0!

Перед самою перервою Денисенко невдало впав на руку після підкату, і його з підозрою на перелом забрала швидка. Бажаємо Даніілу скорішого одужання.

По перерві "Колос" продовжив грати агресивно та різноманітно, і мав ще кілька можливостей для взяття воріт. На жаль свої нагоди не реалізували Артем Гусол, Захарій Захарків та Влад Шершень після подачі з кутового.

Гості лише наприкінці гри організували невеличкий штурм наших оборонних порядків, щоб врятувати гру. Але захист ковалівців втримав переможний рахунок.

Після цієї перемоги "Колос" набрав 34 очки та піднявся на шосту сходинку в турнірній таблиці. Наступну гру наша команда знову проведе вдома - у 23-му турі приймаємо юнаків "Металіста-1925".