Чемпіонат U-19: «Колос» розгромив «Десну» в Чернігові 7:0!

Колос U-19

20.11.2021

У матчі 15-го туру Чемпіонату U-19 "Колос" на виїзді розгромив чернігівську "Десну" 7:0, здобувши найбільшу перемогу в нинішньому сезоні.

Рахунок у грі на 18-ій хвилині відкрив наш правий вінгер Євген Данилюк після подачі зі штрафного і атаки другим темпом. А надалі ковалівці повністю контролювали і м'яч, і ситуацію на полі. Тим не менш, мінімальний рахунок протримався до перерви, а у другому таймі хлопців Олександра Поздєєва прорвало.

Не пройшло і п'яти хвилин після відпочинку, як Мартін Жозе після красивої комбінації подвоїв перевагу. Тільки-но чернігівці розпочали з центру поля, як Кирило Сенько зробив рахунок 3:0 на нашу користь після вдалого відбору від Данилюка.

А далі - більше! У середині тайму Дмитро Запека зрізав м'яч у власні ворота, і стало зрозуміло, шо розгрому "Десні" не уникнути. Надалі Євген Данилюк спочатку оформив дубль, а згодом і хет-трик (двічі асистував Мартін Жозе)! А крапку у грі незадовго до фінального свистка поставив Кирило Сенько, який реалізував вихід свам на сам із голкіпером - 7:0!

"Колос" після цієї перемоги набрав 19 очок і піднявся на десяту сходинку в турнірній таблиці. Наступний матч - за тиждень, вдома, проти однолітків "Вереса".

Чемпіонат U-19. Сезон 2021/2022. 15 тур
Чернігів (стадіон «Чернігів-Арена»), 20.11.2021; 14:00
«Десна» U-19 (Чернігів) - «Колос» U-19 (Ковалівка) - 0:7 (0:1)

Голи: Є.Данилюк (18, 68, 86), М.Жозе (50), К.Сенько (51, 89), Д.Запека (62 - а.г.)

"Колос" U-19: 31.Пахолюк Іван (К), 6.Літвінов Олександр (5.Малакі Олексій, 61), 21.Ставничий Вячеслав, 13.Канаєв Владислав, 2.Биков Євгеній (14.Корнійчук Сергій, 61), 17.Жозе Мартін, 11.Салабай Антон (24.Мамедов Арзуман, 67), 9.Сенько Кирило, 67.Данилюк Євген, 7.Іродовський Дмітрій (10.Сафончик Артем, 46), 18.Осадець Даниїл (15.Обушний Євгеній, 46)
Запас: 25.Друі Олексій, 26.Гарькавенко Денис