Наступна новина

Жінки: «Колос» вийшов у чвертьфінал Кубку України

ЖФК Колос

20.11.2021

У матчі 1/8-ої фіналу Кубку України серед жіночих команд "Колос" у гостях розгромив столичну команду "ДЮСШ-26" 5-0  і вийшов до чвертьфіналу.

Лідерки Першої ліги довго тримали свої ворота на замку, але на 32-ій хвилині Ірина Майбородіна здійснила швидкий прорив правим флангом і зробила простріл на Людмилу Крючкову, яка без проблем відкрила рахунок. А перед самою перервою Мар'яна Іванишин заробила пенальті, і Анна Каверзіна з точки подвоїла перевагу.

У другому таймі неймовірний парашют виконала Олеся Маліновська, яка перекинула м'яч над голкіперкою "ДЮСШ-26" - 3:0. А наприкінці гри двічі відзначилася Ліліана Сербук, яка вийшла перед цим на заміну.

У підсумку, 5:0 - дівчата Людмили Покотило крокують у чвертьфінал Кубку України, а ця стадія турніру відбудеться вже наступного, 2022-го року.

Кубок України серед жіночих команд 2021/2022. 1/8 фіналу (з одного матчу)
Київ, стадіон «Темп». 20.11.2021; 13:00
«ДЮСШ-26» (Київ) – «Колос» (Ковалівка) - 0:5 (0:1)
Голи: Л.Крючкова (32), А.Каверзіна (44-пен.), О.Маліновська (68), Л.Сербук (83, 89)

"Колос" (Ковалівка): 31.Саніна Ірина, 33.Давиденко Анна (14.Ткаченко Світлана, 88), З.Ковальчук Надія, 8.Ковальчук Юлія, 28.Соломаха Софія, 22.Краснобородько Дарина, 9.Радзієвська Наталія, 10.Каверзіна Анна (6.Маліновська Олеся, 65), 70.Іванишин Мар'яна (18.Дружченко Анастасія, 88), 7.Майбородіна Ірина (23.Кукса Катерина, 90), 20.Крючкова Людмила (11.Сербук Ліліана, 65)
Запас: 12.Славич Ірина