U-19. 13 тур. ЛНЗ - Колос - 0:0

Колос U-19

03.11.2023

У 13-му турі юнацького чемпіонату U-19 сезону 2023/2024 "ЛНЗ" та "Колос" розійшлися миром у Либедині 0:0.

В першому таймі наші мали територіальну перевагу та багато комбінували. Господарі відповідали високим пресингом та швидкими контратаками через фланги. Найкращі моменти забити у ковалівців були усерердині першої половини - спочатку Нікіта Зегрюк увірвався на оперативний простір після пасу з глибини, але пробив значно вище воріт. А згодом Артем Гусол після прориву лівим флангом небезпечно прострілював, проте ніхто з партнерів не встигав замкнути цю передачу. Зазначимо і момент у Олега Криворучка, який із вигідної позиції пробив у кіпера черкаської команди.

У другій половині ситуація не змінилася - наші контролювали гру, а черкащани намагалися відповідати швидкими випадами.

На сімдесятій хвилині хороший момент був у Захарківа. Після прострілу Романа Кузика з правого флангу наш молодий форвард (який незадовго до цього замінив Віктора Тригуба) прийняв передачу по центру, але удар у Захарія не вийшов - м'яч звалився з ноги та полетів повз ворота.

Наприкінці поєдинку гра заспокоїлася та логічно завершилася внічию - 0:0. Після тринадцятого туру "Колос" набрав 18 очок та продовжує посідати сьому сходинку в турнірній таблиці. У 14-му турі команда Олександра Поздєєва приймає вдома "Минай".