Жінки. 10 тур. Колос - Пантери - 6:1!

ЖФК Колос

04.11.2023

У 10-му турі Вищої ліги дівчата з "Колоса" розгромили в Ковалівці уманських "Пантер" 6:1!

Феєрила у цьому поєдинку Ірина Майбородіна, яка на 15-ій хвилині красивим дальнім ударом відкрила рахунок, а за пʼять хвилин після пасу Надії Куніної подвоїла перевагу.

Гості відігралися завдяки красивому голу, який провела Юлія Дехтяр, але наші дівчата швидко відповіли. Анастасія Вороніна після подачі зі штрафного головою зробила рахунок 3:1.

Надалі пролунала повітряна тривога, а після поновлення гри Майбородіна оформила хет-трик!

У другому таймі спочатку відзначилася Надія Куніна, а остаточний рахунок 6:1 встановила Ліліана Сербук.

Дівчата Людмили Покотило здобули свою сьому перемогу в чемпіонаті, набрали 22 очки та продовжують переслідувати "Ворсклу" та "Кривбас" у турнірній таблиці. В 11-му турі "Колос" у гостях зіграє проти жіночої команди київського "Динамо", а перед цим проведе півфінальну гру Кубка України проти "Кривбаса" у Кривому Розі.

Чемпіонат України серед жіночих команд 2023-2024
Перший етап - Вища ліга | Тур 10
Київська обл., стадіон «Колос» (Ковалівка); 04.11.2023, 12:00

Колос (Ковалівка) - Пантери (Умань) - 6:1 (4:1)

Голи: І.Майбородіна (15,20,40), А.Вороніна (27), Н.Куніна (52), Л.Сербук (62) - Ю.Дехтяр (23)

Арбітр: Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Олександрія), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Коновалов М.С. (Полтава), спостерігач арбітражу – Родіоненко М.В. (Київська обл.), делегат УАФ –Іванченко Ю.О. (Київська обл.)