Жінки. «Колос» громить у гостях «Атекс» 5:0!

ЖФК Колос

16.10.2021

В матчі 10-го туру Вищої ліги Чемпіонату України серед жіночих команд "Колос" у гостях розгромив столичний "Атекс" 5:0, здобувши четверту перемогу в сезоні.

Вже зі старту поєдинку дівчата Людмили Покотило нокаутували суперниць двома швидкими голами. На п'ятій хвилині відзначилася Олеся Маліновська, а на 7-ій забила Наталія Раздієвська. У средині першого тайму третій м'яч у ворота киянок поклала Ірина Майбородіна, тож на перерву ковалівські футболістки пішли із суттєвою перевагою.

Тільки-но розпочалася друга половина гри, як Мар'яна Іванишин зробила рахунок 4:0. Але це Мар'яні було замало, і вона на 71-ій хвилині оформил дубль.

5:0 - "Колос" здобуває четверту перемогу в чемпіонаті, набирає 12 очок і піднімається на п'яту сходинку в турнірній таблиці. Наступний матч "Колос" проведе за два тижні - в Калинівці наші дівчата приймуть команду "Пантери" (Умань).

Чемпіонат України серед жіночих команд 2021/2022
Вища ліга, 10 тур. Ірпінь (Київська обл.), стадіон «Чемпіон». 16.10.2021
«Атекс» (Київ) – «Колос» (Ковалівка) - 0:5 (0:3)
Голи: О.Маліновська (5), Н.Радзієвська (7), І.Майбородіна (20), М.Іванишин (52, 71)

"Атекс": 12. Сидоренко Тетяна, 9.Чендей Наталія, 20.Ніколайчук Діана, 6.Кравець Аріна, 25.Кісельова Маргарита,
99.Квач Ольга, 22.Клімчук Марія, 5.Сікорська Анастасія, 21.Ткаченко Олена, 17.Шилова Аліна, 88.Тараба Катерина

Запас: 13.Кикина Ангеліна, 79.Марковеєва Дар'я, 16.Сопонюк Віра, 11.Скворцова Софія, 95.Швець Анастасія, 5.Невмержицька Юлія, 33.Калітинська Олександра
Головний тренер - Гресь Алла

"Колос" (Ковалівка): 31.Саніна Ірина, 33.Давиденко Анна, З.Ковальчук Надія, 8.Ковальчук Юлія, 28.Соломаха Софія, 9.Радзієвська Наталія (14.Ткаченко Світлана, 46), 10.Каверзіна Анна, 70.Іванишин Мар'яна (23.Кукаса Катерина, 80), 6.Маліновська Олеся, 7.Майбородіна Ірина (22.Краснобородько Дарина, 80), 11.Сербук Ліліана (18.Дружченко Анастасія, 79)
Запас: 12.Славич Ірина