U-19: «Дніпро-1» - «Колос» - 2:1

None

15.10.2021

«Колос» прикро поступився на виїзді у матчі 11-го туру чемпіонату U-19 «Дніпру-1», пропустивши на передостанній хвилині поєдинку.

Все для ковалівців починалося вдало. На 10-ій хвилині Кирило Сенько класно зіграв на перехопленні, і ювелірним крученим ударом відправив м’яч у дев’ятку воріт господарів – 0:1.

У середині першого тайму дніпряни відповіли розмашистою атакою, а наш голкіпер Олексій Друі зробив сейв після удару впритул від Крістіана Свистуна. Після цього у наших були дві можливості збільшити перевагу – спочатку Дмитро Іродовський пробив у стінку з перспективного штрафного метрів з двадцяти до воріт, а потім Сенько не влучив у ворота із забійної позиції по центру.

А ось на 55-ій хвилині команда з Дніпра зрівняла рахунок. Владислав Канаєв поставив "шлагбаум" Кравченку і отримав гірчичник. До м’яча підійшов Сергій Лебедєв і пробив зі штрафного у нижній кут воріт Друі – 1:1. Далі була рівна гра, і логічнішою у поєдинку була б нічия, проте за півтори хвилини до завершення основного часу Микита Кононов вдало зіграв на підбиранні, і гарматним пострілом під ліву від себе стійку приніс перемогу «Дніпру-1».

1:2 – «Колос» прикро поступається і у команди Олександра Поздєєва залишається 13 очок у турнірній таблиці. Наступна гра – за тиждень, знову у гостях, тепер проти юнаків «Зорі».

Чемпіонат U-19. Сезон 2021/2022. 11-й тур
Дніпро. Манеж НТБ «Дніпро-1». 15.10.2021; 12:00
СК «Дніпро-1» U-19 (Дніпро) - «Колос» U-19 (Ковалівка) - 2:1 (0:1)
Голи: С.Лебедєв (55), М.Кононов (89) - К.Сенько (10)

СК «Дніпро-1» U-19: 12.Кінарейкін Яків, 2.Кононов Микита, 14.Попов Богдан, 27.Березанський Руслан, 26.Чалий Богдан, 8.Лебедєв Сергій (К), 10.Матюшенко Іван, 19.Мельниченко Максим, 9.Демиденко Іван, 7.Свистун Крістіан, 11.Кравченко Ярослав
Запас: 34.Паршиков Максим, 3.Юркевич Назар, 21.Щуров Максим, 6.Бешляга Максим, 22.Єршов Ілля, 24.Ніколишин Олександр, 15.Колодежний Владислав, 16.Руденко Данііл, 25.Ківінда Даніель
Старший тренер - Щекотилін Геннадій

«Колос» U-19: 31.Друі Олексій, 6.Літвінов Олександр (К), 13.Канаєв Владислав, 26.Гарькавенко Денис, 2.Биков Євгеній, 8.Криворучко Олег, 15.Обушний Євгеній (9.Мамедов Арзуман, 65), 10.Сенько Кирило, 17.Іродовський Дмітрій (11.Циганков Антон, 80), 67.Данилюк Євген, 69.Осадець Даниїл
Запас: 1.Пахолюк Іван, 24.Ухань Ілля, 14.Корнійчук Сергій, 21.Ставничий Вячеслав, 7.Урсолов Станіслав