Жінки. «Колос» поступився «Житлобуду-2» - 0:3

ЖФК Колос

26.09.2021

У матчі 7-го туру Вищої ліги Чемпіонату України серед жіночих команд «Колос» вдома поступився триразовому чемпіону країни харківському «Житлобуду-2» з рахунком 0:3.

У першій половині наші дівчата виглядали гідно, і у стартові півгодини гри чинили солідний опір фавориткам. Проте на 29-ій хвилині наш захист проґавив прорив Яни Калініної, яка після прострілу з лівого флангу відкрила рахунок. Ковалівські футболістки трохи не дотянгули до перерви, щоб перевести дух – за кілька секунд до свистка на відпочинок Вероніка Андрухів класним ударом під поперечину подвоїла перевагу іменитих гостей.

А на 56-ій хвилині наша молода нападниця Анна Каверзіна пішла в обіграш, проте втратила м’яч, а харків’янки провели стрімку контратаку. Роксолана Кравчук виконала сольний прохід і переграла наші голкіперку Ірину Славич (наш перший номер Ірина Саніна участі у грі не приймала через пошкодження, яке вона отримала у збірній України перед контрольним поєдинком проти команди Туреччини).

0:3 – «Житлобуд-2» продовжив свою переможну ходу, у команди Наталії Зінченко шість перемог у шести поєдинках, а у «Колоса» залишилося три очки в турнірній таблиці. Дівчата Людмили Покотило наступну гру проведуть за тиждень у гостях проти команди «Восход» (Стара Маячка) з Херсонської області.