Наступна новина

Жінки: Україна у Ковалівці розбила Фарерські острови 4:0!

ЖФК Колос

22.10.2021

У першому поєдинку європейської кваліфікації до Чемпіонату світу 2023 року жіноча збірна України не мала проблем із командою Фарерських островів, перегравши суперниць у Ковалівці 4:0.

На стадіоні «Колос» ще в першому таймі нашій команді вдалося оформити комфортну перевагу. На 16-ій хвилині Козлова головою замкнула подачу Апанащенко, а перед перервою після прострілу Шматко відзначилася Кравчук. Гольові нагоди також мали Шматко й Апанащенко, та ж Козлова не реалізувала кілька моментів.

У другій половині гри українки збільшили власну перевагу. На 57-ій хвилині Хаванська зробила закидання із глибини, а Бойченко з лінії воротарського переправила м’яч у сітку. Невдовзі Хімич у падінні пробила повз «дев’ятку».

У суперниць із небезпечних моментів можна відзначити хіба що удар Асли Йоханнесен зі штрафного, з яким спокійно впоралася голкіперка «Колоса» Ірина Саніна. На 79-ій хвилині четвертий гол українок після подачі Калініної з кутового оформила Корсун. Могли синьо-жовті забити ще, зокрема, кілька нагод мала Хімич, а Козлова влучила в поперечину. У підсумку синьо-жовті зупинилися на рахунку 4:0.

У вівторок 26 жовтня українки знову у Ковалівці на стадіоні «Колос» зіграють свій другий поєдинок відбору, тепер же проти фавориток - команди Іспанії (початок — о 17.00).