Жінки. Вища ліга: «Колос» переміг львівські «Карпати» 2-0!

ЖФК Колос

10.10.2021

У матчі 9-го туру Вищої ліги дівчата з "Колоса" здобули перемогу у Калинівці над львівськими "Карпатами" з рахунком 2:0, хоча могли забити набагато більше.

Вже на дванадцятій хвилині стартовий тиск наших футболісток втілився у красивий гол Наталії Радзієвськоі, а надалі "Колос" створив купу моментів для взяття воріт Оксани Загірноі, якій тільки п'ятнадцять років. Але не зважаючи на неймовірну перевагу, наша команда ніяк не могла подвоїти рахунок. До того ж, перед самою перервою дивне рішення прийняла рефері матчу Наталія Мамчур, яка не призначила очевидний пенальті у ворота львів'янок, хоча після залізного фолу проти Ірини Майбородіної арбітр спочатку потягнулася поля до свистка, проте в останню мить передумала.

У другому таймі стовідсоткових моментів біля воріт "Карпат" поменьшало, але все ж таки на 77-ій хвилині Олеся Маліновська завершила влучним ударом свій сольний прорив правим флангом - 2:0.

Після цієї перемоги "Колос" набрав 9 очок і посідає восьму сходинку в турнірній таблиці, продовжуючи боротьбу за ТОП-6 чемпіонату. Наступна гра - за тиждень у Києві прото столичного "Атекса".