Текстовий онлайн перенесеного матчу «Минай» – «Колос»

24.11.2021

Друзі! У середу, 24 листопада о 14:00 в Ужгороді відбудеться перенесений матч 3-го туру VBET Ліги сезону 2021/2022 «Минай» – «Колос». Слідкуйте за подіями цієї зустрічі у нашому текстовому онлайні, який розпочнеться за півтори години до початку поєдинку.

12:30 - "Колос" прибув на ужгородський стадіон "Авангард":

13:00 - Є заявки команд на цей поєдинок!

"Минай": 1.Кучер Данило, 25.Горін Олег, 19.Семенко Андрій, 52.Коваленко Богдан, 8.Хахльов Олексій, 89.Синьогуб Олег, 7.Кулієв Ельдар, 33.Гончар Ігор, 11.Селезньов Євген (К), 6.Петрусенко Олександр, 10.Ахмедзаде Рустам
Запас: 94.Пеньков Герман, 17.Книш Данило, 2.Векляк Богдан, 90.Байдал Антон, 77.Вишневський Олег, 44.Матіч Міслав, 99.Кобак Едвард, 3.Баґайоко Сіака, 9.Білоног Дмитро
Головний тренер - Леонов Ігор

"Колос": 25.Волинець Євгеній, 35.Золотов Ніколай, 22.Павловець Александр, 5.Петров Кирило, 15.Чорноморець Олександр, 14.Мілько Вадим (К), 99.Задоя Євген, 7.Лисенко Володимир, 20.Чурко В'ячеслав, 18.Костишин Денис, 69.Ільїн Олег
Запас: 72.Фесюн Кіріл, 11.Нурієв Анатолій, 6.Нгамба Альваро, 2.Ром Матія, 49.Сітчінава Ніка, 19.Ренан
В.о. головного тренера - Вишняк Ярослав

13:15 - Наша команда тестує газон стадіону "Авангард", через кілька хвилин розпочнеться передматчева розминка.

***

1 хв. - Матч стартував. "Минай" грає у синій формі, а "Колос" у білій.

5 хв. - Поки що рівна гра. Режисери у ТВ-трансляції акцентують увагу на Анатолії Нурієві, який у минулому грав за "Минай", а також на Євгенові Селезньові, який виступав за "Колос".
7 хв. - Чурко заробив штрафний на лівому фланзі - після подачі арбітр зафіксував фол в атаці у наших.
10 хв. - Кутовий для "Колоса" - після подачі голкіпер господарів забрав м'яч у руки.
14 хв. - "Минай" провів атаку правим флангом - після подачі Коваленко пробив головою, Волинець відбив м'яч.

20 хв. - Темп гри поки невисокий. Команди намагаються діяти без особливого ризику.
24 хв. - Штрафний для ковалівців метрів з 25-ти. Євген Задоя пробиває у стінку.

26 хв. - Жовту картку отримав Євген Задоя, який сфолив проти Селезньова у центрі поля.
30 хв. - Дальній удар від Коваленка! Волинець витягнув м'яч з дев'ятки!
33 хв. - Хахльов отримав гірчичник за брудний фол проти Дениса Костишина.
34 хв. - Лисенко пробив із середньої дистанції - повз ворота "Миная".

37 хв. - Жовту картку отримав Денис Костишин за небезпечний підкат.
39 хв. - Кулієв прорвався правим флангом і пробив повз ворота Волинця.
41 хв. - Штрафний для наших метрів з тридцяти - після подачі від Задої правила в атаці порушив Павловец.
44 хв. - Момент у "Миная"! Після подачі з лівого флангу Кулієв небезпечно пробивав головою - Волинець у стрибку перевів м'яч на кутовий!

ПЕРЕРВА - 0:0

46 хв. - Другий тайм стартував. Заміна у "Колоса" - замість Дениса Костишина на полі з'явився Анатолій Нурієв.
48 хв. - Жовта картка для нашого захисника Александра Павловця.
50 хв. - Пенальті для "Миная". Павловец поклав на газон Ахмедзаде.
51 хв. - Гол - Книш реалізував пенальті - 1:0, "Минай" вийшов вперед.
51 хв. - Заміна у "Колоса" - Сітчінава вийшов замість Лисенка.
55 хв. - Прицільний удар від Олега Ільїна! М'яч пролетів над хрестовиною!

61 хв. - Заміна у "Колоса": Ренан вийшов замість Євгена Задої.
65 хв. - Момент у ковалівців! Ільїн заробив штрафний, після подачі головою пробивав Петров - м'яч рикошетом від Ренана пролетів біля стійки воріт!
69 хв. - Небезпечно біля воріт ужгородців - Сітчінава пробив з розвороту, але повз ворота.
74 хв. - Сітчінава увірвався у карний майданчик гостей, проте сфолив на захисникові "Миная".
78 хв. - Сітчінава пробив з близької відстані, але лайнсмен перед цим підняв прапорець - офсайд.
83 хв. - Кутовий для ковалівців. Після подачі з кута Нурієв заробив штрафний по центру.
84 хв. - Нурієв!! Після виконання штрафного метрів з двадцяти м'яч у нижньому куті воріт витягнув Данило Кучер!
87 хв. - Наші намагаються організувати фінальний штурм, господарі відбиваються.
88 хв. - Кирило Петров отримав травму, замість нього вийшов Матія Ром.
90 хв. - Арбітр компенсував 4 хвилини.
90+3 хв. - Штрафний для ""Колоса" - Волинець прибіг на подачу.
90+5 хв. - ГГГООООЛЛЛЛ!!!!!!!! Ще один штрафний для "Колоса", але тепер по центру - Анатолій Нурієв прекрасним ударом пробив над стінкою - 1:1!!!!!
ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК - НІЧИЯ, 1:1