Матчі ФК «Колос»
15
30
Таблиця: VBET ЛІГА
№ | Команда | I | O |
---|---|---|---|
1 |
«Шахтар» Донецьк |
24 | 58 |
2 |
«Динамо» Київ |
24 | 54 |
3 |
«Кривбас» Кривий Ріг |
25 | 51 |
4 |
«Дніпро-1» Дніпро |
25 | 45 |
5 |
«Рух» Львів |
25 | 41 |
6 |
«Полісся» Житомир |
25 | 39 |
7 |
«ЛНЗ» Черкаси |
25 | 32 |
8 |
«Ворскла» Полтава |
25 | 30 |
9 |
«Чорноморець» Одеса |
24 | 29 |
10 |
«Колос» Ковалівка |
24 | 28 |
11 |
«Зоря» Луганськ |
24 | 26 |
12 |
«Олександрія» Олександрія |
25 | 25 |
13 |
«Оболонь» Київ |
25 | 21 |
14 |
«Верес» Рівне |
24 | 20 |
15 |
«Металіст 1925» Харків |
25 | 19 |
16 |
«Минай» Минай |
25 | 16 |
Таблиця: ЧЕМПІОНАТ U-19
№ | Команда | I | O |
---|---|---|---|
1 |
«Динамо» Київ |
25 | 61 |
2 |
«Шахтар» Донецьк |
25 | 59 |
3 |
«Полісся» Житомир |
25 | 47 |
4 |
«Дніпро-1» Дніпро |
25 | 46 |
5 |
«Кривбас» Кривий Ріг |
25 | 40 |
6 |
«Олександрія» Олександрія |
25 | 39 |
7 |
«Колос» Ковалівка |
25 | 38 |
8 |
«Рух» Львів |
25 | 37 |
9 |
«Верес» Рівне |
25 | 30 |
10 |
«Ворскла» Полтава |
25 | 30 |
11 |
«Зоря» Луганськ |
25 | 30 |
12 |
«Металіст 1925» Харків |
25 | 25 |
13 |
«Минай» Минай |
25 | 22 |
14 |
«Чорноморець» Одеса |
24 | 21 |
15 |
«Оболонь» Київ |
25 | 20 |
16 |
«ЛНЗ» Черкаси |
26 | 12 |
Таблиця: ЖІНКИ. ВИЩА ЛІГА
№ | Команда | I | O |
---|---|---|---|
1 |
ЖФК Кривбас |
11 | 31 |
1 |
ЖФК Ворскла |
11 | 28 |
1 |
ЖФК Колос |
11 | 25 |
1 |
ЖФК Житлобуд-1 |
11 | 20 |
1 |
ЖФК Шахтар |
11 | 19 |
1 |
ЖФК Ладомир |
11 | 18 |
Розклад матчів: VBET ЛІГА
27.07.2023
Ворскла
1 - 3
Дніпро-1
28.07.2023
Оболонь
0 - 0
Колос
Верес
0 - 2
Полісся
29.07.2023
Рух
2 - 1
Зоря
Металіст 1925
1 - 2
Шахтар
30.07.2023
ЛНЗ
0 - 2
Чорноморець
Динамо
4 - 1
Минай
Олександрія
1 - 0
Кривбас
02.08.2023
Верес
1 - 1
Шахтар
04.08.2023
Оболонь
2 - 4
Динамо
05.08.2023
Минай
0 - 3
ЛНЗ
Олександрія
1 - 0
Металіст 1925
06.08.2023
Дніпро-1
2 - 1
Полісся
Зоря
1 - 3
Кривбас
Колос
2 - 0
Чорноморець
Рух
4 - 1
Ворскла
12.08.2023
Чорноморець
2 - 0
Оболонь
Полісся
0 - 1
Рух
Колос
2 - 0
Верес
13.08.2023
Минай
1 - 1
Дніпро-1
Ворскла
1 - 2
Зоря
Кривбас
2 - 0
ЛНЗ
Динамо
4 - 2
Металіст 1925
14.08.2023
Шахтар
2 - 1
Олександрія
18.08.2023
ЛНЗ
1 - 2
Полісся
Зоря
0 - 0
Олександрія
19.08.2023
Верес
1 - 2
Ворскла
Металіст 1925
1 - 0
Минай
Рух
1 - 1
Колос
20.08.2023
Дніпро-1
1 - 2
Оболонь
Чорноморець
3 - 2
Динамо
Кривбас
3 - 3
Шахтар
26.08.2023
ЛНЗ
0 - 1
Металіст 1925
Олександрія
0 - 3
Полісся
27.08.2023
Минай
1 - 1
Зоря
Колос
0 - 2
Шахтар
Динамо
17:00
Верес
Ворскла
19:00
Чорноморець
Рух
0 - 2
Дніпро-1
28.08.2023
Оболонь
0 - 0
Кривбас
01.09.2023
Верес
3 - 1
Чорноморець
02.09.2023
Минай
1 - 4
Шахтар
Полісся
2 - 0
Оболонь
Ворскла
1 - 0
Олександрія
Зоря
0 - 3
Динамо
03.09.2023
Дніпро-1
0 - 0
ЛНЗ
Колос
0 - 3
Кривбас
Рух
1 - 1
Металіст 1925
15.09.2023
Металіст 1925
2 - 1
Зоря
16.09.2023
Чорноморець
15:00
Полісся
Шахтар
17:00
Оболонь
Олександрія
19:00
Минай
17.09.2023
ЛНЗ
2 - 1
Рух
Дніпро-1
1 - 1
Колос
Кривбас
17:00
Верес
18.09.2023
Динамо
17:00
Ворскла
22.09.2023
Оболонь
0 - 0
Верес
Олександрія
1 - 5
Чорноморець
23.09.2023
Полісся
2 - 1
Минай
Ворскла
1 - 4
Кривбас
Рух
1 - 1
Шахтар
24.09.2023
ЛНЗ
2 - 4
Динамо
Зоря
0 - 1
Дніпро-1
Металіст 1925
0 - 0
Колос
30.09.2023
Верес
0 - 0
ЛНЗ
Шахтар
1 - 2
Ворскла
Чорноморець
0 - 0
Зоря
01.10.2023
Минай
13:00
Оболонь
Кривбас
15:00
Рух
Колос
0 - 0
Полісся
Динамо
19:00
Олександрія
02.10.2023
Дніпро-1
1 - 0
Металіст 1925
06.10.2023
Полісся
3 - 2
Динамо
07.10.2023
ЛНЗ
0 - 0
Олександрія
Колос
0 - 0
Ворскла
Дніпро-1
2 - 0
Верес
08.10.2023
Оболонь
13:00
Металіст 1925
Рух
15:00
Минай
Кривбас
17:00
Чорноморець
09.10.2023
Зоря
1 - 3
Шахтар
20.10.2023
Оболонь
2 - 4
Зоря
Шахтар
3 - 0
ЛНЗ
Металіст 1925
1 - 3
Кривбас
21.10.2023
Чорноморець
3 - 0
Минай
Олександрія
0 - 1
Колос
22.10.2023
Верес
2 - 5
Рух
Ворскла
0 - 3
Полісся
Динамо
0 - 1
Дніпро-1
28.10.2023
Кривбас
3 - 0
Дніпро-1
Колос
1 - 1
Динамо
Чорноморець
17:00
Шахтар
Рух
0 - 0
Олександрія
29.10.2023
ЛНЗ
3 - 0
Оболонь
Минай
0 - 0
Верес
Ворскла
2 - 2
Металіст 1925
Зоря
0 - 1
Полісся
03.11.2023
Динамо
0 - 1
Шахтар
04.11.2023
ЛНЗ
1 - 1
Колос
05.11.2023
Минай
0 - 0
Ворскла
Металіст 1925
2 - 1
Чорноморець
Верес
2 - 2
Зоря
06.11.2023
Полісся
1 - 1
Кривбас
Дніпро-1
1 - 0
Олександрія
Рух
2 - 2
Оболонь
10.11.2023
Колос
2 - 0
Минай
11.11.2023
Оболонь
0 - 1
Ворскла
Полісся
2 - 1
Металіст 1925
Олександрія
1 - 0
Верес
12.11.2023
Кривбас
0 - 2
Динамо
Зоря
1 - 2
ЛНЗ
Чорноморець
2 - 3
Рух
Шахтар
1 - 3
Дніпро-1
24.11.2023
Шахтар
0 - 0
Полісся
25.11.2023
Минай
0 - 1
Кривбас
Верес
4 - 3
Металіст 1925
Ворскла
0 - 0
ЛНЗ
26.11.2023
Олександрія
2 - 2
Оболонь
Динамо
2 - 0
Рух
27.11.2023
Дніпро-1
5 - 2
Чорноморець
01.12.2023
Полісся
1 - 1
Верес
02.12.2023
Колос
0 - 0
Оболонь
Кривбас
2 - 1
Олександрія
Дніпро-1
1 - 2
Ворскла
03.12.2023
Минай
1 - 3
Динамо
Чорноморець
1 - 3
ЛНЗ
Шахтар
2 - 0
Металіст 1925
04.12.2023
Зоря
0 - 0
Рух
08.12.2023
Шахтар
2 - 0
Верес
Полісся
1 - 1
Дніпро-1
09.12.2023
ЛНЗ
1 - 2
Минай
Кривбас
2 - 1
Зоря
10.12.2023
Ворскла
1 - 1
Рух
Чорноморець
1 - 0
Колос
11.12.2023
Металіст 1925
0 - 3
Олександрія
Динамо
2 - 0
Оболонь
23.02.2024
ЛНЗ
0 - 3
Кривбас
25.02.2024
Дніпро-1
1 - 1
Минай
Верес
0 - 2
Колос
Металіст 1925
2 - 4
Динамо
Рух
1 - 1
Полісся
26.02.2024
Зоря
13:00
Ворскла
Оболонь
15:30
Чорноморець
Олександрія
18:00
Шахтар
01.03.2024
Полісся
0 - 1
ЛНЗ
02.03.2024
Минай
2 - 0
Металіст 1925
Динамо
1 - 0
Чорноморець
Ворскла
2 - 1
Верес
Колос
0 - 1
Рух
03.03.2024
Оболонь
0 - 1
Дніпро-1
Олександрія
0 - 0
Зоря
Шахтар
5 - 2
Кривбас
07.03.2024
Зоря
2 - 0
Минай
Верес
1 - 1
Динамо
08.03.2024
Дніпро-1
0 - 1
Рух
Металіст 1925
1 - 1
ЛНЗ
Шахтар
3 - 2
Колос
09.03.2024
Чорноморець
13:00
Ворскла
Полісся
15:30
Олександрія
Кривбас
18:00
Оболонь
12.03.2024
ЛНЗ
13:00
Дніпро-1
Динамо
15:30
Зоря
Шахтар
18:00
Минай
15.03.2024
Олександрія
1 - 0
Ворскла
16.03.2024
Металіст 1925
1 - 4
Рух
Оболонь
1 - 0
Полісся
Кривбас
1 - 0
Колос
17.03.2024
Чорноморець
0 - 1
Верес
30.03.2024
Оболонь
0 - 3
Шахтар
Полісся
1 - 4
Чорноморець
Верес
0 - 2
Кривбас
31.03.2024
Минай
2 - 2
Олександрія
Зоря
2 - 1
Металіст 1925
Ворскла
1 - 5
Динамо
Колос
0 - 2
Дніпро-1
01.04.2024
Рух
1 - 0
ЛНЗ
06.04.2024
Верес
3 - 0
Оболонь
07.04.2024
Чорноморець
3 - 2
Олександрія
Колос
1 - 1
Металіст 1925
Шахтар
3 - 1
Рух
08.04.2024
Минай
2 - 3
Полісся
Динамо
1 - 1
ЛНЗ
Кривбас
1 - 1
Ворскла
09.04.2024
Дніпро-1
2 - 2
Зоря
13.04.2024
Оболонь
1 - 1
Минай
Олександрія
0 - 1
Динамо
Рух
1 - 1
Кривбас
14.04.2024
Ворскла
0 - 1
Шахтар
Зоря
1 - 0
Чорноморець
Полісся
1 - 0
Колос
15.04.2024
ЛНЗ
1 - 0
Верес
Металіст 1925
1 - 1
Дніпро-1
20.04.2024
Чорноморець
1 - 2
Кривбас
Ворскла
0 - 2
Колос
21.04.2024
Верес
1 - 1
Дніпро-1
Олександрія
1 - 2
ЛНЗ
Динамо
3 - 0
Полісся
22.04.2024
Минай
1 - 1
Рух
Металіст 1925
1 - 1
Оболонь
Шахтар
2 - 1
Зоря
27.04.2024
Минай
13:00
Чорноморець
Дніпро-1
13:00
Динамо
ЛНЗ
15:30
Шахтар
Рух
18:00
Верес
28.04.2024
Зоря
13:00
Оболонь
Колос
15:30
Олександрія
Кривбас
18:00
Металіст 1925
29.04.2024
Полісся
18:00
Ворскла
Розклад матчів: ЧЕМПІОНАТ U-19
27.07.2023
Оболонь U-19
1 - 4
Колос U-19
Верес U-19
0 - 0
Полісся U-19
28.07.2023
Металіст 1925 U-19
2 - 3
Шахтар U-19
Рух U-19
1 - 0
Зоря U-19
Ворскла U-19
1 - 3
Дніпро-1 U-19
29.07.2023
Олександрія U-19
4 - 0
Кривбас U-19
Динамо U-19
3 - 0
Минай U-19
ЛНЗ U-19
0 - 0
Чорноморець U-19
04.08.2023
Олександрія U-19
4 - 1
Металіст 1925 U-19
Минай U-19
0 - 1
ЛНЗ U-19
Оболонь U-19
0 - 7
Динамо U-19
Верес U-19
0 - 3
Шахтар U-19
05.08.2023
Рух U-19
3 - 2
Ворскла U-19
Зоря U-19
3 - 0
Кривбас U-19
Дніпро-1 U-19
0 - 1
Полісся U-19
Колос U-19
2 - 1
Чорноморець U-19
11.08.2023
Чорноморець U-19
0 - 1
Оболонь U-19
Шахтар U-19
0 - 1
Олександрія U-19
Полісся U-19
1 - 1
Рух U-19
Колос U-19
1 - 0
Верес U-19
12.08.2023
Минай U-19
1 - 2
Дніпро-1 U-19
Динамо U-19
7 - 0
Металіст 1925 U-19
Кривбас U-19
3 - 0
ЛНЗ U-19
Ворскла U-19
2 - 0
Зоря U-19
17.08.2023
Зоря U-19
12:00
Олександрія U-19
ЛНЗ U-19
13:00
Полісся U-19
18.08.2023
Металіст 1925 U-19
2 - 1
Минай U-19
Рух U-19
4 - 0
Колос U-19
Верес U-19
4 - 0
Ворскла U-19
19.08.2023
Дніпро-1 U-19
2 - 0
Оболонь U-19
Чорноморець U-19
0 - 2
Динамо U-19
Кривбас U-19
1 - 4
Шахтар U-19
25.08.2023
Олександрія U-19
0 - 2
Полісся U-19
ЛНЗ U-19
0 - 5
Металіст 1925 U-19
26.08.2023
Рух U-19
12:00
Дніпро-1 U-19
Динамо U-19
1 - 1
Верес U-19
Колос U-19
0 - 3
Шахтар U-19
Ворскла U-19
4 - 0
Чорноморець U-19
Минай U-19
2 - 1
Зоря U-19
27.08.2023
Оболонь U-19
1 - 3
Кривбас U-19
31.08.2023
Верес U-19
2 - 0
Чорноморець U-19
01.09.2023
Минай U-19
0 - 1
Шахтар U-19
Зоря U-19
2 - 2
Динамо U-19
Ворскла U-19
2 - 3
Олександрія U-19
Полісся U-19
2 - 2
Оболонь U-19
02.09.2023
Колос U-19
1 - 1
Кривбас U-19
Дніпро-1 U-19
ЛНЗ U-19
Рух U-19
6 - 1
Металіст 1925 U-19
14.09.2023
Металіст 1925 U-19
0 - 2
Зоря U-19
15.09.2023
Шахтар U-19
1 - 0
Оболонь U-19
Олександрія U-19
1 - 2
Минай U-19
Чорноморець U-19
2 - 1
Полісся U-19
16.09.2023
Дніпро-1 U-19
2 - 0
Колос U-19
Кривбас U-19
1 - 1
Верес U-19
ЛНЗ U-19
1 - 2
Рух U-19
17.09.2023
Динамо U-19
1 - 0
Ворскла U-19
21.09.2023
Олександрія U-19
0 - 0
Чорноморець U-19
Оболонь U-19
3 - 3
Верес U-19
22.09.2023
Полісся U-19
2 - 0
Минай U-19
Ворскла U-19
0 - 0
Кривбас U-19
Рух U-19
0 - 2
Шахтар U-19
23.09.2023
Металіст 1925 U-19
12:00
Колос U-19
Зоря U-19
0 - 3
Дніпро-1 U-19
ЛНЗ U-19
1 - 4
Динамо U-19
29.09.2023
Шахтар U-19
2 - 1
Ворскла U-19
Кривбас U-19
2 - 2
Рух U-19
Чорноморець U-19
1 - 1
Зоря U-19
Верес U-19
3 - 0
ЛНЗ U-19
30.09.2023
Колос U-19
1 - 2
Полісся U-19
Минай U-19
1 - 2
Оболонь U-19
Динамо U-19
2 - 1
Олександрія U-19
01.10.2023
Дніпро-1 U-19
5 - 1
Металіст 1925 U-19
05.10.2023
Полісся U-19
2 - 1
Динамо U-19
06.10.2023
Колос U-19
3 - 0
Ворскла U-19
ЛНЗ U-19
2 - 2
Олександрія U-19
Дніпро-1 U-19
1 - 0
Верес U-19
07.10.2023
Рух U-19
1 - 0
Минай U-19
Кривбас U-19
2 - 0
Чорноморець U-19
Оболонь U-19
1 - 1
Металіст 1925 U-19
08.10.2023
Зоря U-19
1 - 1
Шахтар U-19
19.10.2023
Металіст 1925 U-19
1 - 3
Кривбас U-19
Оболонь U-19
1 - 1
Зоря U-19
20.10.2023
Шахтар U-19
3 - 1
ЛНЗ U-19
Верес U-19
1 - 1
Рух U-19
Олександрія U-19
1 - 1
Колос U-19
21.10.2023
Чорноморець U-19
0 - 1
Минай U-19
Ворскла U-19
1 - 2
Полісся U-19
22.10.2023
Динамо U-19
2 - 0
Дніпро-1 U-19
27.10.2023
Колос U-19
4 - 3
Динамо U-19
Кривбас U-19
0 - 2
Дніпро-1 U-19
28.10.2023
Чорноморець U-19
Шахтар U-19
Минай U-19
0 - 0
Верес U-19
ЛНЗ U-19
2 - 2
Оболонь U-19
Ворскла U-19
5 - 2
Металіст 1925 U-19
Зоря U-19
2 - 2
Полісся U-19
29.10.2023
Рух U-19
2 - 1
Олександрія U-19
02.11.2023
Динамо U-19
2 - 0
Шахтар U-19
03.11.2023
ЛНЗ U-19
0 - 0
Колос U-19
04.11.2023
Минай U-19
0 - 1
Ворскла U-19
Металіст 1925 U-19
13:30
Чорноморець U-19
Верес U-19
0 - 1
Зоря U-19
05.11.2023
Дніпро-1 U-19
4 - 3
Олександрія U-19
Полісся U-19
2 - 2
Кривбас U-19
Рух U-19
0 - 1
Оболонь U-19
09.11.2023
Колос U-19
3 - 2
Минай U-19
10.11.2023
Олександрія U-19
5 - 0
Верес U-19
Полісся U-19
4 - 1
Металіст 1925 U-19
Оболонь U-19
0 - 1
Ворскла U-19
11.11.2023
Чорноморець U-19
0 - 1
Рух U-19
Кривбас U-19
2 - 3
Динамо U-19
Зоря U-19
6 - 1
ЛНЗ U-19
Шахтар U-19
4 - 1
Дніпро-1 U-19
23.11.2023
Шахтар U-19
1 - 0
Полісся U-19
24.11.2023
Колос U-19
1 - 2
Зоря U-19
Минай U-19
1 - 5
Кривбас U-19
Верес U-19
5 - 2
Металіст 1925 U-19
Ворскла U-19
2 - 2
ЛНЗ U-19
25.11.2023
Динамо U-19
2 - 0
Рух U-19
Олександрія U-19
4 - 1
Оболонь U-19
26.11.2023
Дніпро-1 U-19
3 - 0
Чорноморець U-19
30.11.2023
Полісся U-19
2 - 0
Верес U-19
01.12.2023
Колос U-19
3 - 0
Оболонь U-19
Кривбас U-19
1 - 2
Олександрія U-19
Дніпро-1 U-19
4 - 0
Ворскла U-19
02.12.2023
Шахтар U-19
Металіст 1925 U-19
Минай U-19
1 - 1
Динамо U-19
Чорноморець U-19
2 - 1
ЛНЗ U-19
03.12.2023
Зоря U-19
1 - 4
Рух U-19
17.11.2023
Металіст 1925 U-19
0 - 2
Олександрія U-19
07.12.2023
Шахтар U-19
3 - 2
Верес U-19
Полісся U-19
2 - 3
Дніпро-1 U-19
08.12.2023
ЛНЗ U-19
0 - 3
Минай U-19
Кривбас U-19
2 - 4
Зоря U-19
09.12.2023
Ворскла U-19
3 - 2
Рух U-19
Чорноморець U-19
1 - 2
Колос U-19
10.12.2023
Динамо U-19
1 - 0
Оболонь U-19
22.02.2024
ЛНЗ U-19
0 - 4
Кривбас U-19
23.02.2024
Рух U-19
0 - 1
Полісся U-19
Верес U-19
0 - 0
Колос U-19
Дніпро-1 U-19
1 - 1
Минай U-19
25.02.2024
Металіст 1925 U-19
0 - 7
Динамо U-19
Олександрія U-19
0 - 2
Шахтар U-19
Оболонь U-19
1 - 1
Чорноморець U-19
Зоря U-19
1 - 2
Ворскла U-19
29.02.2024
Полісся U-19
3 - 0
ЛНЗ U-19
01.03.2024
Колос U-19
2 - 1
Рух U-19
Ворскла U-19
1 - 2
Верес U-19
Минай U-19
1 - 0
Металіст 1925 U-19
Динамо U-19
4 - 0
Чорноморець U-19
02.03.2024
Шахтар U-19
1 - 1
Кривбас U-19
Олександрія U-19
3 - 1
Зоря U-19
Оболонь U-19
1 - 1
Дніпро-1 U-19
06.03.2024
Верес U-19
1 - 5
Динамо U-19
Зоря U-19
2 - 1
Минай U-19
07.03.2024
Металіст 1925 U-19
4 - 0
ЛНЗ U-19
Дніпро-1 U-19
0 - 0
Рух U-19
Шахтар U-19
2 - 0
Колос U-19
08.03.2024
Чорноморець U-19
2 - 0
Ворскла U-19
Полісся U-19
1 - 1
Олександрія U-19
Кривбас U-19
2 - 1
Оболонь U-19
11.03.2024
Шахтар U-19
3 - 2
Минай U-19
ЛНЗ U-19
0 - 5
Дніпро-1 U-19
Динамо U-19
1 - 0
Зоря U-19
14.03.2024
Олександрія U-19
0 - 1
Ворскла U-19
15.03.2024
Оболонь U-19
1 - 3
Полісся U-19
Металіст 1925 U-19
2 - 1
Рух U-19
16.03.2024
Чорноморець U-19
1 - 1
Верес U-19
24.03.2024
Кривбас U-19
2 - 0
Колос U-19
29.03.2024
Минай U-19
2 - 3
Олександрія U-19
Верес U-19
0 - 1
Кривбас U-19
Полісся U-19
3 - 1
Чорноморець U-19
Оболонь U-19
2 - 1
Шахтар U-19
30.03.2024
Колос U-19
1 - 0
Дніпро-1 U-19
Зоря U-19
1 - 4
Металіст 1925 U-19
31.03.2024
Рух U-19
6 - 1
ЛНЗ U-19
01.04.2024
Ворскла U-19
13:00
Динамо U-19
05.04.2024
Верес U-19
3 - 1
Оболонь U-19
06.04.2024
Шахтар U-19
2 - 1
Рух U-19
Колос U-19
3 - 1
Металіст 1925 U-19
07.04.2024
Кривбас U-19
2 - 1
Ворскла U-19
Динамо U-19
6 - 0
ЛНЗ U-19
Минай U-19
0 - 2
Полісся U-19
08.04.2024
Дніпро-1 U-19
2 - 2
Зоря U-19
16.04.2024
Чорноморець U-19
Олександрія U-19
12.04.2024
Рух U-19
12:00
Кривбас U-19
Оболонь U-19
12:00
Минай U-19
Олександрія U-19
13:00
Динамо U-19
13.04.2024
Полісся U-19
2 - 1
Колос U-19
Ворскла U-19
7 - 2
Шахтар U-19
Зоря U-19
2 - 1
Чорноморець U-19
14.04.2024
ЛНЗ U-19
0 - 3
Верес U-19
Металіст 1925 U-19
2 - 1
Дніпро-1 U-19
19.04.2024
Чорноморець U-19
0 - 0
Кривбас U-19
Ворскла U-19
0 - 0
Колос U-19
20.04.2024
Верес U-19
1 - 1
Дніпро-1 U-19
Динамо U-19
0 - 0
Полісся U-19
Олександрія U-19
0 - 0
ЛНЗ U-19
21.04.2024
Шахтар U-19
2 - 0
Зоря U-19
Минай U-19
2 - 1
Рух U-19
Металіст 1925 U-19
1 - 0
Оболонь U-19
Розклад матчів: ЖІНКИ. ВИЩА ЛІГА
20.03.2024
ЖФК Колос
0 - 1
ЖФК Житлобуд-1
ЖФК Ворскла
3 - 0
ЖФК Шахтар
23.03.2024
ЖФК Кривбас
4 - 3
ЖФК Ладомир
27.03.2024
ЖФК Ладомир
0 - 7
ЖФК Житлобуд-1
ЖФК Шахтар
1 - 2
ЖФК Колос
ЖФК Кривбас
1 - 2
ЖФК Ворскла
13.04.2024
ЖФК Житлобуд-1
3 - 0
ЖФК Шахтар
ЖФК Ворскла
6 - 0
ЖФК Ладомир
ЖФК Колос
2 - 1
ЖФК Кривбас
18.04.2024
ЖФК Ладомир
0 - 2
ЖФК Шахтар
ЖФК Кривбас
2 - 2
ЖФК Житлобуд-1
ЖФК Ворскла
6 - 0
ЖФК Колос
23.04.2024
ЖФК Колос
3 - 1
ЖФК Ладомир
ЖФК Житлобуд-1
0 - 0
ЖФК Ворскла
24.04.2024
ЖФК Шахтар
0 - 1
ЖФК Кривбас
З Днем народження, Андрійко🎂🎈 Сьогодні, 1-го серпня, Ковалівська футбольна родина «Колос» щаслива привітати з Днем Народження Засуху Андрія Андрійовича!🎉 Бажаємо, щоб у твоїй душі завжди, як метелики, пурхали мрії! Щоб мрії ці вели тебе в світлі і незвідані далі✨ Щоб в цьому шляху тебе завжди супроводжували успіх, терпіння, розуміння друзів і любов близьких!🤍 Нехай твоє радісне личко ніколи не затьмариться сумом, а в твоїх бешкетних очах не буде місця смутку! Нехай кожна мить, кожна година, кожен день і кожен рік будуть успішними і щасливими!🤩 Люби, живи, твори! Зі святом тебе! З днем твого народження!🥳