Matches of FC Kolos, Kovalivka
15
30
Standings
№ | Team | I | O |
---|---|---|---|
1 |
|
27 | 67 |
2 |
|
27 | 63 |
3 |
|
27 | 54 |
4 |
|
27 | 48 |
5 |
|
27 | 45 |
6 |
|
27 | 43 |
7 |
|
27 | 32 |
8 |
|
27 | 30 |
9 |
|
26 | 29 |
10 |
|
27 | 29 |
11 |
|
26 | 28 |
12 |
|
27 | 27 |
13 |
|
27 | 25 |
14 |
|
27 | 23 |
15 |
|
27 | 22 |
16 |
|
27 | 19 |
Standings
№ | Team | I | O |
---|---|---|---|
1 |
|
27 | 65 |
2 |
|
27 | 64 |
3 |
|
27 | 49 |
4 |
|
27 | 48 |
5 |
|
27 | 44 |
6 |
|
27 | 42 |
7 |
|
27 | 40 |
8 |
|
27 | 37 |
9 |
|
27 | 36 |
10 |
|
27 | 34 |
11 |
|
27 | 34 |
12 |
|
27 | 29 |
13 |
|
27 | 25 |
14 |
|
27 | 21 |
15 |
|
27 | 20 |
16 |
|
27 | 15 |
Standings
№ | Team | I | O |
---|---|---|---|
1 |
|
11 | 31 |
1 |
|
11 | 28 |
1 |
|
11 | 25 |
1 |
|
11 | 20 |
1 |
|
11 | 19 |
1 |
|
11 | 18 |
Match schedule
27.07.2023
Vorskla
1 - 3
Dnipro-1
28.07.2023
0 - 0
Kolos
Veres
0 - 2
29.07.2023
Rukh
2 - 1
Zoria
Metalist 1925
1 - 2
Shakhtar
30.07.2023
0 - 2
Chornomorets
Dynamo
4 - 1
Minaj
Olexandria
1 - 0
02.08.2023
Veres
1 - 1
Shakhtar
04.08.2023
2 - 4
Dynamo
05.08.2023
Minaj
0 - 3
Olexandria
1 - 0
Metalist 1925
06.08.2023
Dnipro-1
2 - 1
Zoria
1 - 3
Kolos
2 - 0
Chornomorets
Rukh
4 - 1
Vorskla
12.08.2023
Chornomorets
2 - 0
0 - 1
Rukh
Kolos
2 - 0
Veres
13.08.2023
Minaj
1 - 1
Dnipro-1
Vorskla
1 - 2
Zoria
2 - 0
Dynamo
4 - 2
Metalist 1925
14.08.2023
Shakhtar
2 - 1
Olexandria
18.08.2023
1 - 2
Zoria
0 - 0
Olexandria
19.08.2023
Veres
1 - 2
Vorskla
Metalist 1925
1 - 0
Minaj
Rukh
1 - 1
Kolos
20.08.2023
Dnipro-1
1 - 2
Chornomorets
3 - 2
Dynamo
3 - 3
Shakhtar
26.08.2023
0 - 1
Metalist 1925
Olexandria
0 - 3
27.08.2023
Minaj
1 - 1
Zoria
Kolos
0 - 2
Shakhtar
Dynamo
3 - 0
Veres
Vorskla
19:00
Chornomorets
Rukh
0 - 2
Dnipro-1
28.08.2023
0 - 0
01.09.2023
Veres
3 - 1
Chornomorets
02.09.2023
Minaj
1 - 4
Shakhtar
2 - 0
Vorskla
1 - 0
Olexandria
Zoria
0 - 3
Dynamo
03.09.2023
Dnipro-1
0 - 0
Kolos
0 - 3
Rukh
1 - 1
Metalist 1925
15.09.2023
Metalist 1925
2 - 1
Zoria
16.09.2023
Chornomorets
15:00
Shakhtar
17:00
Olexandria
19:00
Minaj
17.09.2023
2 - 1
Rukh
Dnipro-1
1 - 1
Kolos
17:00
Veres
18.09.2023
Dynamo
17:00
Vorskla
22.09.2023
0 - 0
Veres
Olexandria
1 - 5
Chornomorets
23.09.2023
2 - 1
Minaj
Vorskla
1 - 4
Rukh
1 - 1
Shakhtar
24.09.2023
2 - 4
Dynamo
Zoria
0 - 1
Dnipro-1
Metalist 1925
0 - 0
Kolos
30.09.2023
Veres
0 - 0
Shakhtar
1 - 2
Vorskla
Chornomorets
0 - 0
Zoria
01.10.2023
Minaj
13:00
15:00
Rukh
Kolos
0 - 0
Dynamo
19:00
Olexandria
02.10.2023
Dnipro-1
1 - 0
Metalist 1925
06.10.2023
3 - 2
Dynamo
07.10.2023
0 - 0
Olexandria
Kolos
0 - 0
Vorskla
Dnipro-1
2 - 0
Veres
08.10.2023
13:00
Metalist 1925
Rukh
15:00
Minaj
17:00
Chornomorets
09.10.2023
Zoria
1 - 3
Shakhtar
20.10.2023
2 - 4
Zoria
Shakhtar
3 - 0
Metalist 1925
1 - 3
21.10.2023
Chornomorets
3 - 0
Minaj
Olexandria
0 - 1
Kolos
22.10.2023
Veres
2 - 5
Rukh
Vorskla
0 - 3
Dynamo
0 - 1
Dnipro-1
28.10.2023
3 - 0
Dnipro-1
Kolos
1 - 1
Dynamo
Chornomorets
1 - 4
Shakhtar
Rukh
0 - 0
Olexandria
29.10.2023
3 - 0
Minaj
0 - 0
Veres
Vorskla
2 - 2
Metalist 1925
Zoria
0 - 1
03.11.2023
Dynamo
0 - 1
Shakhtar
04.11.2023
1 - 1
Kolos
05.11.2023
Minaj
0 - 0
Vorskla
Metalist 1925
2 - 1
Chornomorets
Veres
2 - 2
Zoria
06.11.2023
1 - 1
Dnipro-1
1 - 0
Olexandria
Rukh
2 - 2
10.11.2023
Kolos
2 - 0
Minaj
11.11.2023
0 - 1
Vorskla
2 - 1
Metalist 1925
Olexandria
1 - 0
Veres
12.11.2023
0 - 2
Dynamo
Zoria
1 - 2
Chornomorets
2 - 3
Rukh
Shakhtar
1 - 3
Dnipro-1
24.11.2023
Shakhtar
0 - 0
25.11.2023
Minaj
0 - 1
Veres
4 - 3
Metalist 1925
Vorskla
0 - 0
26.11.2023
Olexandria
2 - 2
Dynamo
2 - 0
Rukh
27.11.2023
Dnipro-1
5 - 2
Chornomorets
09.05.2024
Kolos
15:30
Zoria
01.12.2023
1 - 1
Veres
02.12.2023
Kolos
0 - 0
2 - 1
Olexandria
Dnipro-1
1 - 2
Vorskla
03.12.2023
Minaj
1 - 3
Dynamo
Chornomorets
1 - 3
Shakhtar
2 - 0
Metalist 1925
04.12.2023
Zoria
0 - 0
Rukh
08.12.2023
Shakhtar
2 - 0
Veres
1 - 1
Dnipro-1
09.12.2023
1 - 2
Minaj
2 - 1
Zoria
10.12.2023
Vorskla
1 - 1
Rukh
Chornomorets
1 - 0
Kolos
11.12.2023
Metalist 1925
0 - 3
Olexandria
Dynamo
2 - 0
23.02.2024
0 - 3
25.02.2024
Veres
0 - 2
Kolos
Dnipro-1
1 - 1
Minaj
Metalist 1925
2 - 4
Dynamo
Rukh
1 - 1
26.02.2024
Zoria
1 - 0
Vorskla
1 - 1
Chornomorets
Olexandria
0 - 3
Shakhtar
01.03.2024
0 - 1
02.03.2024
Minaj
2 - 0
Metalist 1925
Dynamo
1 - 0
Chornomorets
Vorskla
2 - 1
Veres
Kolos
0 - 1
Rukh
03.03.2024
0 - 1
Dnipro-1
Olexandria
0 - 0
Zoria
Shakhtar
5 - 2
07.03.2024
Zoria
2 - 0
Minaj
Veres
1 - 1
Dynamo
08.03.2024
Dnipro-1
0 - 1
Rukh
Metalist 1925
1 - 1
Shakhtar
3 - 2
Kolos
09.03.2024
Chornomorets
0 - 1
Vorskla
1 - 2
Olexandria
1 - 0
12.03.2024
1 - 1
Dnipro-1
Dynamo
2 - 0
Zoria
Shakhtar
2 - 0
Minaj
15.03.2024
Olexandria
1 - 0
Vorskla
16.03.2024
Metalist 1925
1 - 4
Rukh
1 - 0
1 - 0
Kolos
17.03.2024
Chornomorets
0 - 1
Veres
30.03.2024
0 - 3
Shakhtar
1 - 4
Chornomorets
Veres
0 - 2
31.03.2024
Minaj
2 - 2
Olexandria
Zoria
2 - 1
Metalist 1925
Vorskla
1 - 5
Dynamo
Kolos
0 - 2
Dnipro-1
01.04.2024
Rukh
1 - 0
06.04.2024
Veres
3 - 0
07.04.2024
Chornomorets
3 - 2
Olexandria
Kolos
1 - 1
Metalist 1925
Shakhtar
3 - 1
Rukh
08.04.2024
Minaj
2 - 3
Dynamo
1 - 1
1 - 1
Vorskla
09.04.2024
Dnipro-1
2 - 2
Zoria
13.04.2024
1 - 1
Minaj
Olexandria
0 - 1
Dynamo
Rukh
1 - 1
14.04.2024
Vorskla
0 - 1
Shakhtar
Zoria
1 - 0
Chornomorets
1 - 0
Kolos
15.04.2024
1 - 0
Veres
Metalist 1925
1 - 1
Dnipro-1
20.04.2024
Chornomorets
1 - 2
Vorskla
0 - 2
Kolos
21.04.2024
Veres
1 - 1
Dnipro-1
Olexandria
1 - 2
Dynamo
3 - 0
22.04.2024
Minaj
1 - 1
Rukh
Metalist 1925
1 - 1
Shakhtar
2 - 1
Zoria
27.04.2024
Minaj
2 - 0
Chornomorets
Dnipro-1
1 - 2
Dynamo
0 - 3
Shakhtar
Rukh
3 - 1
Veres
28.04.2024
Zoria
0 - 0
Kolos
0 - 0
Olexandria
3 - 0
Metalist 1925
29.04.2024
1 - 0
Vorskla
04.05.2024
Olexandria
2 - 2
Rukh
1 - 0
Metalist 1925
3 - 2
Vorskla
05.05.2024
1 - 1
Zoria
Dynamo
5 - 0
Kolos
Shakhtar
3 - 0
Chornomorets
06.05.2024
Dnipro-1
1 - 0
Veres
3 - 1
Minaj
11.05.2024
Vorskla
13:00
Minaj
15:30
Rukh
Shakhtar
18:00
Dynamo
12.05.2024
Olexandria
13:00
Dnipro-1
Chornomorets
15:30
Metalist 1925
18:00
13.05.2024
Kolos
15:30
Zoria
18:00
Veres
Match schedule
27.07.2023
1 - 4
Kolos U-19
Veres U-19
0 - 0
28.07.2023
Metalist 1925 U-19
2 - 3
Shakhtar U-19
Rukh U-19
1 - 0
Zoria U-19
Vorskla U-19
1 - 3
Dnipro-1 U-19
29.07.2023
Oleksandria U-19
4 - 0
Dynamo U-19
3 - 0
Minaj U-19
0 - 0
Chornomorets U-19
04.08.2023
Oleksandria U-19
4 - 1
Metalist 1925 U-19
Minaj U-19
0 - 1
0 - 7
Dynamo U-19
Veres U-19
0 - 3
Shakhtar U-19
05.08.2023
Rukh U-19
3 - 2
Vorskla U-19
Zoria U-19
3 - 0
Dnipro-1 U-19
0 - 1
Kolos U-19
2 - 1
Chornomorets U-19
11.08.2023
Chornomorets U-19
0 - 1
Shakhtar U-19
0 - 1
Oleksandria U-19
1 - 1
Rukh U-19
Kolos U-19
1 - 0
Veres U-19
12.08.2023
Minaj U-19
1 - 2
Dnipro-1 U-19
Dynamo U-19
7 - 0
Metalist 1925 U-19
3 - 0
Vorskla U-19
2 - 0
Zoria U-19
17.08.2023
Zoria U-19
0 - 1
Oleksandria U-19
4 - 3
18.08.2023
Metalist 1925 U-19
2 - 1
Minaj U-19
Rukh U-19
4 - 0
Kolos U-19
Veres U-19
4 - 0
Vorskla U-19
19.08.2023
Dnipro-1 U-19
2 - 0
Chornomorets U-19
0 - 2
Dynamo U-19
1 - 4
Shakhtar U-19
25.08.2023
Oleksandria U-19
0 - 2
0 - 5
Metalist 1925 U-19
26.08.2023
Rukh U-19
3 - 2
Dnipro-1 U-19
Dynamo U-19
1 - 1
Veres U-19
Kolos U-19
0 - 3
Shakhtar U-19
Vorskla U-19
4 - 0
Chornomorets U-19
Minaj U-19
2 - 1
Zoria U-19
27.08.2023
1 - 3
31.08.2023
Veres U-19
2 - 0
Chornomorets U-19
01.09.2023
Minaj U-19
0 - 1
Shakhtar U-19
Zoria U-19
2 - 2
Dynamo U-19
Vorskla U-19
2 - 3
Oleksandria U-19
2 - 2
02.09.2023
Kolos U-19
1 - 1
Dnipro-1 U-19
0 - 0
Rukh U-19
6 - 1
Metalist 1925 U-19
14.09.2023
Metalist 1925 U-19
0 - 2
Zoria U-19
15.09.2023
Shakhtar U-19
1 - 0
Oleksandria U-19
1 - 2
Minaj U-19
Chornomorets U-19
2 - 1
16.09.2023
Dnipro-1 U-19
2 - 0
Kolos U-19
1 - 1
Veres U-19
1 - 2
Rukh U-19
17.09.2023
Dynamo U-19
1 - 0
Vorskla U-19
21.09.2023
Oleksandria U-19
0 - 0
Chornomorets U-19
3 - 3
Veres U-19
22.09.2023
2 - 0
Minaj U-19
Rukh U-19
0 - 2
Shakhtar U-19
Vorskla U-19
0 - 0
23.09.2023
Metalist 1925 U-19
2 - 0
Kolos U-19
1 - 4
Dynamo U-19
Zoria U-19
0 - 3
Dnipro-1 U-19
29.09.2023
Shakhtar U-19
2 - 1
Vorskla U-19
2 - 2
Rukh U-19
Chornomorets U-19
1 - 1
Zoria U-19
Veres U-19
3 - 0
30.09.2023
Kolos U-19
1 - 2
Minaj U-19
1 - 2
Dynamo U-19
2 - 1
Oleksandria U-19
01.10.2023
Dnipro-1 U-19
5 - 1
Metalist 1925 U-19
05.10.2023
2 - 1
Dynamo U-19
06.10.2023
Kolos U-19
3 - 0
Vorskla U-19
2 - 2
Oleksandria U-19
Dnipro-1 U-19
1 - 0
Veres U-19
07.10.2023
Rukh U-19
1 - 0
Minaj U-19
2 - 0
Chornomorets U-19
1 - 1
Metalist 1925 U-19
08.10.2023
Zoria U-19
1 - 1
Shakhtar U-19
19.10.2023
Metalist 1925 U-19
1 - 3
1 - 1
Zoria U-19
20.10.2023
Shakhtar U-19
3 - 1
Veres U-19
1 - 1
Rukh U-19
Oleksandria U-19
1 - 1
Kolos U-19
21.10.2023
Chornomorets U-19
0 - 1
Minaj U-19
Vorskla U-19
1 - 2
22.10.2023
Dynamo U-19
2 - 0
Dnipro-1 U-19
27.10.2023
Kolos U-19
4 - 3
Dynamo U-19
0 - 2
Dnipro-1 U-19
28.10.2023
Chornomorets U-19
1 - 2
Shakhtar U-19
Minaj U-19
0 - 0
Veres U-19
2 - 2
Vorskla U-19
5 - 2
Metalist 1925 U-19
Zoria U-19
2 - 2
29.10.2023
Rukh U-19
2 - 1
Oleksandria U-19
02.11.2023
Dynamo U-19
2 - 0
Shakhtar U-19
03.11.2023
0 - 0
Kolos U-19
04.11.2023
Minaj U-19
0 - 1
Vorskla U-19
Metalist 1925 U-19
1 - 2
Chornomorets U-19
Veres U-19
0 - 1
Zoria U-19
05.11.2023
Dnipro-1 U-19
4 - 3
Oleksandria U-19
2 - 2
Rukh U-19
0 - 1
09.11.2023
Kolos U-19
3 - 2
Minaj U-19
10.11.2023
Oleksandria U-19
5 - 0
Veres U-19
4 - 1
Metalist 1925 U-19
0 - 1
Vorskla U-19
11.11.2023
Chornomorets U-19
0 - 1
Rukh U-19
2 - 3
Dynamo U-19
Zoria U-19
6 - 1
Shakhtar U-19
4 - 1
Dnipro-1 U-19
23.11.2023
Shakhtar U-19
1 - 0
24.11.2023
Kolos U-19
1 - 2
Zoria U-19
Minaj U-19
1 - 5
Veres U-19
5 - 2
Metalist 1925 U-19
Vorskla U-19
2 - 2
25.11.2023
Dynamo U-19
2 - 0
Rukh U-19
Oleksandria U-19
4 - 1
26.11.2023
Dnipro-1 U-19
3 - 0
Chornomorets U-19
30.11.2023
2 - 0
Veres U-19
01.12.2023
Kolos U-19
3 - 0
1 - 2
Oleksandria U-19
Dnipro-1 U-19
4 - 0
Vorskla U-19
02.12.2023
Shakhtar U-19
3 - 0
Metalist 1925 U-19
Minaj U-19
1 - 1
Dynamo U-19
Chornomorets U-19
2 - 1
03.12.2023
Zoria U-19
1 - 4
Rukh U-19
17.11.2023
Metalist 1925 U-19
0 - 2
Oleksandria U-19
07.12.2023
Shakhtar U-19
3 - 2
Veres U-19
2 - 3
Dnipro-1 U-19
08.12.2023
0 - 3
Minaj U-19
2 - 4
Zoria U-19
09.12.2023
Vorskla U-19
3 - 2
Rukh U-19
Chornomorets U-19
1 - 2
Kolos U-19
10.12.2023
Dynamo U-19
1 - 0
22.02.2024
0 - 4
23.02.2024
Rukh U-19
0 - 1
Veres U-19
0 - 0
Kolos U-19
Dnipro-1 U-19
1 - 1
Minaj U-19
25.02.2024
Metalist 1925 U-19
0 - 7
Dynamo U-19
Oleksandria U-19
0 - 2
Shakhtar U-19
1 - 1
Chornomorets U-19
Zoria U-19
1 - 2
Vorskla U-19
29.02.2024
3 - 0
01.03.2024
Kolos U-19
2 - 1
Rukh U-19
Vorskla U-19
1 - 2
Veres U-19
Minaj U-19
1 - 0
Metalist 1925 U-19
Dynamo U-19
4 - 0
Chornomorets U-19
02.03.2024
Shakhtar U-19
1 - 1
Oleksandria U-19
3 - 1
Zoria U-19
1 - 1
Dnipro-1 U-19
06.03.2024
Veres U-19
1 - 5
Dynamo U-19
Zoria U-19
2 - 1
Minaj U-19
07.03.2024
Metalist 1925 U-19
4 - 0
Dnipro-1 U-19
0 - 0
Rukh U-19
Shakhtar U-19
2 - 0
Kolos U-19
08.03.2024
Chornomorets U-19
2 - 0
Vorskla U-19
1 - 1
Oleksandria U-19
2 - 1
11.03.2024
Shakhtar U-19
3 - 2
Minaj U-19
0 - 5
Dnipro-1 U-19
Dynamo U-19
1 - 0
Zoria U-19
14.03.2024
Oleksandria U-19
0 - 1
Vorskla U-19
15.03.2024
1 - 3
Metalist 1925 U-19
2 - 1
Rukh U-19
16.03.2024
Chornomorets U-19
1 - 1
Veres U-19
24.03.2024
2 - 0
Kolos U-19
29.03.2024
Minaj U-19
2 - 3
Oleksandria U-19
Veres U-19
0 - 1
3 - 1
Chornomorets U-19
2 - 1
Shakhtar U-19
30.03.2024
Kolos U-19
1 - 0
Dnipro-1 U-19
Zoria U-19
1 - 4
Metalist 1925 U-19
31.03.2024
Rukh U-19
6 - 1
01.04.2024
Vorskla U-19
0 - 3
Dynamo U-19
05.04.2024
Veres U-19
3 - 1
06.04.2024
Shakhtar U-19
2 - 1
Rukh U-19
Kolos U-19
3 - 1
Metalist 1925 U-19
07.04.2024
2 - 1
Vorskla U-19
Dynamo U-19
6 - 0
Minaj U-19
0 - 2
08.04.2024
Dnipro-1 U-19
2 - 2
Zoria U-19
16.04.2024
Chornomorets U-19
0 - 0
Oleksandria U-19
12.04.2024
Rukh U-19
0 - 3
1 - 1
Minaj U-19
Oleksandria U-19
1 - 2
Dynamo U-19
13.04.2024
2 - 1
Kolos U-19
Vorskla U-19
7 - 2
Shakhtar U-19
Zoria U-19
2 - 1
Chornomorets U-19
14.04.2024
0 - 3
Veres U-19
Metalist 1925 U-19
2 - 1
Dnipro-1 U-19
19.04.2024
Chornomorets U-19
0 - 0
Vorskla U-19
0 - 0
Kolos U-19
20.04.2024
Veres U-19
1 - 1
Dnipro-1 U-19
Dynamo U-19
0 - 0
Oleksandria U-19
0 - 0
21.04.2024
Shakhtar U-19
2 - 0
Zoria U-19
Minaj U-19
2 - 1
Rukh U-19
Metalist 1925 U-19
1 - 0
25.04.2024
1 - 4
Shakhtar U-19
26.04.2024
Rukh U-19
3 - 4
Veres U-19
Minaj U-19
3 - 1
Chornomorets U-19
Dnipro-1 U-19
1 - 6
Dynamo U-19
27.04.2024
Kolos U-19
1 - 0
Oleksandria U-19
3 - 4
Metalist 1925 U-19
Zoria U-19
2 - 1
28.04.2024
0 - 2
Vorskla U-19
03.05.2024
Veres U-19
1 - 0
Minaj U-19
Oleksandria U-19
1 - 0
Rukh U-19
2 - 3
Metalist 1925 U-19
1 - 1
Vorskla U-19
04.05.2024
Shakhtar U-19
3 - 0
Chornomorets U-19
1 - 1
Zoria U-19
Dnipro-1 U-19
1 - 0
Dynamo U-19
2 - 3
Kolos U-19
Match schedule
20.03.2024
Kolos - women
0 - 1
Zhytlobud-1 - women
3 - 0
23.03.2024
Kryvbas - women
4 - 3
Ladomyr - women
23.04.2024
Kolos - women
3 - 1
Ladomyr - women
Zhytlobud-1 - women
0 - 0
24.04.2024
0 - 1
Kryvbas - women
04.05.2024
6 - 0
Kryvbas - women
Kolos - women
0 - 0
05.05.2024
Zhytlobud-1 - women
4 - 1
Ladomyr - women
З Днем народження, Андрійко🎂🎈 Сьогодні, 1-го серпня, Ковалівська футбольна родина «Колос» щаслива привітати з Днем Народження Засуху Андрія Андрійовича!🎉 Бажаємо, щоб у твоїй душі завжди, як метелики, пурхали мрії! Щоб мрії ці вели тебе в світлі і незвідані далі✨ Щоб в цьому шляху тебе завжди супроводжували успіх, терпіння, розуміння друзів і любов близьких!🤍 Нехай твоє радісне личко ніколи не затьмариться сумом, а в твоїх бешкетних очах не буде місця смутку! Нехай кожна мить, кожна година, кожен день і кожен рік будуть успішними і щасливими!🤩 Люби, живи, твори! Зі святом тебе! З днем твого народження!🥳